آزمایش سه محوری 5 صفحه + doc

آزمایش سه محوری یكی از روشهای قابل اعتماد موجود برای تعیین پارامترهای مقاومت برشی خاك محسوب می شود این آزمایش به طور وسیعی دركارهای تحقیقاتی و معمول استفاده و به كار برده می شود تصویری از آن در شكل زیر نشان داده شده است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 5

حجم فایل: 172 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

آزمایش سه محوری :

آزمایش سه محوری یكی از روشهای قابل اعتماد موجود برای تعیین پارامترهای مقاومت برشی خاك محسوب می شود. این آزمایش به طور وسیعی دركارهای تحقیقاتی و معمول استفاده و به كار برده می شود . تصویری از آن در شكل زیر نشان داده شده است .

در این آزمایش نمونه ای ازخاك به ضخامت 5/1 اینچ و به طول 3 اینچ برداشته و یك غشا لاستیكی ظریف و نازكی دور آن كشیده و در داخل محفظه استوانه شكلی از جنس پلاستیك كه معمولا مملو از آب یا گلیسیرین است قرار داده می شود. ( البته گاهی نیز از هوا استفاده می شود)برای آنكه نمونه تحت برش گسیخته شود ، یك تنش محوری از طریق یك بازوی قائم كه برای اعمال بار نصب شده به نمونه اعمال می شود. این تنش بعضی اوقات به نام تنش انحرافی نیز نامیده می شود . این آزمایش به دو طریق انجام خواهد شد.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آزمایش سه محوری ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آزمایش سه محوری – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
آزمایش سه محوری;آزمایش تحكیم شده زهكشی شده ;آزمایش زهكشی شده ;آزمایش تحكیم شده زهكشی نشده ;آزمایش تحكیم نشده زهكشی نشده ;كلیاتی درباره آزمایش سه محوری

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *