آشنایی با رایانه 9 صفحه + doc

مقدمه انسان ، هر روزه با موفقیت های چشمگیری در زمینة علوم روبرو می شود و گاه ، مسایل جدیدی رو در روی او قرار می گیرد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 9

حجم فایل: 13 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

آشنایی با رایانه

مقدمه:

انسان ، هر روزه با موفقیت های چشمگیری در زمینة علوم روبرو می شود و گاه ، مسایل جدیدی رو در روی او قرار می گیرد .

كامپیوتر از جمله مسائلی است كه شناخت آن لازم است . كامپیوتر در اواسط قرن اخیر پا به عرصة وجود گذاشت و در طول مدت كوتاه ، تحولات عظیمی را به خود دید .

معرفی كوتاه كامپیوتر

كامپیوتر در انواع و شكل های مختلف در دسترس می باشد : كامپیوترهای معمولی كه در ادارات ، بانكها ، پست و غیره به كار می روند و كامپیوترهای بسیار دقیق و پیچیده كه در كنترل پرواز سفینه های فضایی و نظارت بر كار ماشین ها نقش دارند . شما می توانید در اوقات بیكاری با كامپیوترها ، بازیهای فكری انجام دهید . ماشین های حساب كوچك كه برای انجام عملیات ابتدایی ریاضی به كار می برید نیز نوعی كامپیوترند . كامپیوترهای متعددی برای انجام اعمال مختلف ساخته شده اند كه بعضی از آنها ارزان و بعضی گران قیمت می باشند .

كامپیوترها می توانند اطلاعات موجود در حافظة خود را منظم كرده و حفاظت كنند . از یك لحاظ ، كامپیوتر ، حافظه و مغز را با هم داراست ؛ ولی در واقع ، كامپیوتر مغز ندارد و قادر به تفكر نیست .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آشنایی با رایانه ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آشنایی با رایانه – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله آشنایی با رایانه;دانلود و خرید مقاله آشنایی با رایانه;دانلود رایگان مقاله آشنایی با رایانه;دانلود رایگان تحقیق آشنایی با رایانه;دانلود رایگان پروژه آشنایی با رایانه;دانلود مقاله آشنایی با رایانه;خرید مقاله آشنایی با رایانه

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *