آشنایی با نرم‌‌افزارهای آماری 27 صفحه + doc

امروزه با شناخت بیشتر علم آمار و جایگاه آن در جامعه، آمار در سطح وسیعی توسط محققین رشته‌‌های اقتصادی، تجاری، كشاورزی و بكار گرفته می‌‌شود

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 27

حجم فایل: 19 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

آشنایی با نرم‌‌افزارهای آماری

امروزه با شناخت بیشتر علم آمار و جایگاه آن در جامعه، آمار در سطح وسیعی توسط محققین رشته‌‌های اقتصادی، تجاری، كشاورزی و ….. بكار گرفته می‌‌شود.در این راستا كامپیوتر در جهت تسریع محاسبات آماری با حجم وسیعی از اطلاعات در خدمت آمار قرار می‌‌گیرد. لذا تحلیل‌‌گران با فراگیری نرم‌‌افزارهای آماری، محاسبات و روشهای پیچیده آماری را توسط كامپیوتر انجام می‌‌دهند. و بدین ترتیب، فرصت بیشتری را صرف تجزیه و تحلیل نهایی اطلاعات می‌‌نمایند.

تاكنون نرم‌‌افزارهای آماری QUATTRO PRO SPSS STATGRAPHICS و …. و اكنون SAS با قابلیتهای بیشتر و مطلوبتر سهم عمده‌‌ای درجهت تسریع عملیات آماری دارد.

به جهت كامل تر بودن نرم‌‌افزار آماری (Statistical Analysis system) SAS نسبت به سایر نرم‌‌افزارهایی كه تاكنون عرضه‌ شده‌‌اند، كتبی تحت عنوان آشنایی با نرم‌‌افزار آماری SAS تهیه و چاپ شده است.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آشنایی با نرم‌‌افزارهای آماری ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آشنایی با نرم‌‌افزارهای آماری – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله آشنایی با نرم‌‌افزارهای آماری;دانلود مقاله آشنایی با نرم‌‌افزارهای آماری;خرید مقاله آشنایی با نرم‌‌افزارهای آماری;خرید و دانلود مقاله آشنایی با نرم‌‌افزارهای آماری;دانلود رایگان مقاله آشنایی با نرم‌‌افزارهای آماری;دانلود رایگان تحقیق آشنایی با نرم‌‌افزارهای آماری;دانلود رایگان پروژه آشنایی با نرم‌‌افزارهای آماری

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *