آشنایی با نرم افزار Starry Night Deluxe 2.1 5 صفحه + doc

خلاصه Starry Night در واقع یك شبیه ساز آسمان است كه قابلیت های زیادی دارد با استفاده از آن می توان موقعیت هر ستاره ، سیاره ، سحابی و … را در آسمان مشاهده كرد كه البته كاربر می تواند خود را به جای ناظری در جاهای مختلف فضا قرار دهد و از آنجا آسمان را نگاه كند

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 5

حجم فایل: 18 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

آشنایی با نرم افزار Starry Night Deluxe 2.1

خلاصه:

Starry Night در واقع یك شبیه ساز آسمان است كه قابلیت های زیادی دارد. با استفاده از آن می توان موقعیت هر ستاره ، سیاره ، سحابی و …. را در آسمان مشاهده كرد كه البته كاربر می تواند خود را به جای ناظری در جاهای مختلف فضا قرار دهد و از آنجا آسمان را نگاه كند.

این نرم افزار قابلیت این را دارد كه اگر جسم جدیدی كشف شد مثل دنباله دار، قمر و …. با دادن اطلاعات لازم از قبیل پارامترهای مداری ، اندازه ، قدر و رنگ آن جسم را در نقشه آسمان وارد كرد و مانند دیگر اجرامی كه از قبل در نرم افزار بوده از آن استفاده كرد.

ازنكات جالب توجه دیگر این است كه می توان تصاویر تخیلی صورتهای فلكی را مشخص كرد، مثلاً در صورت فلكی جبار كه بصورت یك شكارچی است را نشان می دهد بطوریكه كاربر متوجه می شود منظور از این تمثیلی كه برای جبار آورده اند چیست.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آشنایی با نرم افزار Starry Night Deluxe 2.1 ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آشنایی با نرم افزار Starry Night Deluxe 2.1 – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله آشنایی با نرم افزار Starry Night Deluxe 21;دانلود مقاله آشنایی با نرم افزار Starry Night Deluxe 21;خرید مقاله آشنایی با نرم افزار Starry Night Deluxe 21;خرید و دانلود مقاله آشنایی با نرم افزار Starry Night Deluxe 21;دانلود رایگان مقاله آشنایی با نرم افزار Starry Night Deluxe 21;دانلود رایگان تحقیق آشنایی با نرم افزار Starr

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *