آشنایی با UML 26 صفحه + doc

زبان مدل سازی یكپارچه (UML) زبانی است برای مشخص سازی ، مجسم سازی ، ساخت و مستند سازی دست آوردهای سیستم های نرم افزاری و مدل سازی و

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 26

حجم فایل: 25 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

آشنایی با UML

زبان مدل سازی یكپارچه (UML) زبانی است برای مشخص سازی ، مجسم سازی ، ساخت و مستند سازی دست آوردهای سیستم های نرم افزاری و مدل سازی و كار و دیگر سیستمهای غیر نرم افزاری .

Uml مجموعه ای از بهترین تجربیات مهندسی كه موفقیتشان در مدل سازی سیستمهای بزرگ و پیچیده به اثبات رسیده است را عرضه می دارد.

تعریف UML شامل اسناد زیر می گردد :

معنا شناسی UML : كه مفاهیم غنی و دستور نگارش وعلا ئم زبان مدلسازی یكپارچه را تعریف می كند UMLبه وسیله بسته ها به صورت معماری گونه لا یه بندی و سازماندهی میشود . در هر بسته عناصر مدل بر حست دستور نگارش (با استفاده از متن و عبارت زبان محدودیت شیء معروف به OCL )و معانی (با استفاده از متن دقیق) تعریف می شوند .

راهنمای علائم UML : فكر و اندیشه را تعریف می كند و مثال های خوبی را ارائه می كند. علائم UML نحو گرافیكی را برای بیان معانی توصیف شده توسط فرا مدل های UML ارائه می كند.

توسعه ی UML برای فرایند شیءدر مهندسی نرم افزارو توسعه UML برای مدل سازی تچارت : این توسعه های UML شامل توسعه خاص فرایند و توسعه خاص حوزه مسئله در UML برحسب مكانیزم های توسعه ای شان و آیكون نمودار فرایند می گردد .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آشنایی با UML ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آشنایی با UML – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود رایگان مقاله آشنایی با UML;دانلود رایگان تحقیق آشنایی با UML;دانلود رایگان پژوهش آشنایی با UML;دانلود و خرید مقاله آشنایی با UML;خرید و دانلود مقاله آشنایی با UML;دانلود و خرید تحقیق آشنایی با UML;خرید مقاله آشنایی با UML

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *