آموزش الكترونیكی (رهیافتی نوین در فرآیند آموزش) 16 صفحه + doc

مقدمه فن آوری پیامدی از خصیصه ابزار سازی انسان است با نگاهی عمیق به پیرامون و تعمقی در خود و نسبت به غیر ، در می یابیم كه اساسی ترین تفاوت ما به غیر ، همان ویژگی ابزار سازی ماست

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 16

حجم فایل: 15 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

آموزش الكترونیكی (رهیافتی نوین در فرآیند آموزش)

مقدمه:
فن آوری پیامدی از خصیصه ابزار سازی انسان است . با نگاهی عمیق به پیرامون و تعمقی در خود و نسبت به غیر ، در می یابیم كه اساسی ترین تفاوت ما به غیر ، همان ویژگی ابزار سازی ماست .
بشر موجودی ابزار ساز است و این كار را در بلندای تاریخ ادامه داده است . از تفكر و خلاقیت خویش مدد گرفته و در سیر تكاملی حیاتش از سادگی به پیچیدگی میل كرده و در این فرایند از تنوع خواصی ابزار خود ساخته بهره ستانده است .

این سرنوشت محتوم انسانی است ، بیشینه طلب است و كوشنده ، برای تصرف و تسلط بیشتر ، از ظرفیت ها و استعدادهای درونی مایه می گذارد و مایه فكری را با مایه كاری در می آمیزد و در این مسیر ، برای كاملتر شدن ، نه تنها نمی ایستد ، بلكه به كاستی های جدیدش پی می برد .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آموزش الكترونیكی (رهیافتی نوین در فرآیند آموزش) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آموزش الكترونیكی (رهیافتی نوین در فرآیند آموزش) – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله آموزش الكترونیكی;دانلود رایگان مقاله آموزش الكترونیكی;دانلود و خرید مقاله آموزش الكترونیكی;خرید و دانلود مقاله آموزش الكترونیكی;خرید مقاله آموزش الكترونیكی;آموزش الكترونیكی چیست؟;دانلود رایگان تحقیق آموزش الكترونیكی;دانلود رایگان پروژه آموزش الكترونیكی

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *