آموزش انیمیشن و مونتاژ كامپیوتری 53 صفحه + doc

آموزش انیمیشن و مونتاژ كامپیوتری در 53 صفحه word قابل ویرایش با فرمت doc

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 53

حجم فایل: 95 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

آموزش انیمیشن و مونتاژ كامپیوتری در 53 صفحه word قابل ویرایش با فرمت doc

فهرست مطالب:

مقدمه

مسیر هموار

تنظیم حركت

كشیدگی و مقادیر گرایشی Tension & Bias

مسیرهای مورد نظر

ساختن آدمك

اتصالات آدمك

تدوین و میكس فیلمها

وارد نمودن تصاویر ساكن در پروژه

وارد نمودن كلیپ های رنگ در پروژه

فیلتر گذاری كلیپ ها

برش كلیپ

برش به كمك Trim bar

برش به كمك نوار تدوین

برش به كمك فرمان Multi – trim video

كپچر تصویر ساكن از یك كلیپ

فرمان Pan& Zoom برای تصاویر ساكن

سفارشی نمودن فیلترها برای كلیپ ها

مقدمه :

در حال حاضر بیشتر خانواده های ایرانی از انواع دوربین های فیلمبرداری برای ضبط لحظات و ثبت خاطره ها و وقایع جالب زندگی خود استفاده می كنند . لحظاتی از زندگی كه برروی نوارهای دوربین ثبت می كنیم متعلق به ما و خانوادة ما بوده و جزء دارایی های معنوی ما محسوب می شوند . ما ایرانی ها به دلیل اعتقادات مذهبی و سنت هایی كه داریم ، دوست نداریم تا لحظات و خاطره های خصوصی مان را با دیگران به اشتراك قرار دهیم ترجیح می دهیم تا حریم خصوصی زندگی و خانواده‌مان خدشه دار نشود . در عین حال مایلیم تا فیلم های گرفته شده در مقاطع مختلف را تدوین نموده و برخی صحنه ها را حذف كرده یا ترتیب برخی صحنه ها را تغییر داده و نیز افكت های زیبا را بر كلیپ ها اجرا نموده و یا موسیقی متن دلخواه را به فیلم اضافه كنیم . می خواهیم بتوانیم فیلم های خصوصی و خانوادگی را خودمان تدوین و میكس كنیم.

همچنین توضیحات و تمرینات مختلفی ارائه شده كه می تواند مارا در حل مشكلاتی كه در حین كار با 3D Studio با آن مواجه می شویم ، كمك كند .

مسیر هموار

این تمرین نحوة ساختن یك مسیر حركت ابتدایی و نحوة كاركردن با آن را نشان می‌دهد . دراین تمرین ، شما یك Logo را همانند آنچه كه در زیر نمایش داده شده است برای یك شركت حمل و نقل خیالی به نام ZYX Trucking Company ایجاد خواهید كرد .

برای فرم دادن به این طرح دقت شود كه انیمیشن برای تكه های جداگانة آن ایجاد می شود تا بتوان آنها از خارج صفحه نمایش به داخل به پرواز درآورد .پس به این ترتیب موضوعات را باید جداگانه حجم دهیم تا به صورت جداگانه نیز عمل كنند در ابتدای كار اشكالی را همانند آنچه كه در شكل بالا به نمایش در آمده است ، در محیط دوبعدی بسازید .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آموزش انیمیشن و مونتاژ كامپیوتری ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آموزش انیمیشن و مونتاژ كامپیوتری – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
انیمیشن و مونتاژ كامپیوتری;آموزش انیمیشن و مونتاژ كامپیوتری; آموزش انیمیشن و مونتاژ كامپیوتری;دانلود آموزش انیمیشن و مونتاژ كامپیوتری;تحقیق درمورد انیمیشن و مونتاژ كامپیوتری;دانلود انیمیشن و مونتاژ كامپیوتری;آموزش انیمیشن;آموزش مونتاژ كامپیوتری;دانلود آموزش

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *