آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت 53 صفحه + doc

در سالهای اخیر، گرایش به سمت بهره وری بیشتر و تولید با اثر بخشی بهتر هزینه باعث دستیابی به ماشین آلاتی با مكانیزمهای پیچیده تر و قابل بهره برداری در سرعتهای بالاتر شده است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 53

حجم فایل: 36 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت

در سالهای اخیر، گرایش به سمت بهره وری بیشتر و تولید با اثر بخشی بهتر هزینه باعث دستیابی به ماشین آلاتی با مكانیزمهای پیچیده تر و قابل بهره برداری در سرعتهای بالاتر شده است. در این شرایط، تواناییها و مهارتهای كاركنان بخش تولید و بخش نت هر دو در اغلب موارد محدود به امور و تكنولوژیهای مرتبط با زیمنه های خاص مسئولیتهای خودشان می باشد. در چنین فضایی یك سیستم فراگیر TPM در سطح شركت موفق نخواهد بود.

TPM به مهارت های بالا در امور نت نیازمند است.

به منظور اجرای موفقیت آمیز فعالیت های TPM، به نحوی كه در فصول گذشته تشریح گردیدند، شركتها نیازمند به پرسنلی با مهارت های بالا در امور نت و امور مرتبط با ماشین‌آلات و تجهیزات می باشند. اپراتورها، یعنی كارگران ردیف اول خط تولید باید به صورتی نزدیك و مرتبط، با ماشین‌آلات خودشان آشنایی حاصل نموده و مهارتها و تخصص خود را در نحوه نگهداری و تعمیر و همچنین بهره برداری از ماشین توسعه و تكامل بخشند.

در عین حال لازم است كه كاركنان بخش نت نیز به یادگیری و كسب مهارتها و تخصصهای پیشرفته و كاربرد آنها به منظور مقابله با مسائل فنی ماشین‌آلات علاقمندی داشته باشند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت;خرید مقاله آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت;دانلود رایگان آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت;دانلود آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت;دانلودرایگان تحقیق آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت;دانلود رایگان پروژه آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *