آموزش SQL 10 صفحه + doc

كاربرد روز افزون بانك اطلاعاتی SQL مرا بر آن داشت تا مطالبی هر چند كوتاه جهت خوانندگان محترم سایت تهیه نماییم

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 10

حجم فایل: 8 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

آموزش SQL

كاربرد روز افزون بانك اطلاعاتی SQL مرا بر آن داشت تا مطالبی هر چند كوتاه جهت خوانندگان محترم سایت تهیه نماییم. قبلا از هر چیز لازم به ذكر است كه مطالب ذیل در حد آشنایی بوده و دوستا برای دستیابی به تكنیكهای بیشتر می‌بایست از كتابهای مرجع و Book online خود SQL Server استفاده نمایند.

در مطالب زیر كه سلسله وار مباحث SQL Server را مرور خواهیم كرد سعی شده تا ابتدا مطالب مقدماتی جهت آشنایی آورده شود و سپس اگر عمری باقی بود به مطالب پیشرفته آن بپردازیم. همچنین برای یادآوری خدمت دوستان ابتدا مرور سریعی بر چند دستور SQL كه كاربرد بیشتری دارند خواهیم پرداخت و سپس به SQL Server و مطالب آن خواهیم پرداخت . مطالب زیر اكثرا از كتاب Microsoft SQL Server 7.0 Database Implementation Training انتخاب گردیده است . این كتاب به همراه CD‌آموزش آن به عنوان یك مرجع برای امتحانات مایكروسافت استفاده می‌شود.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آموزش SQL ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آموزش SQL – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله آموزش SQL;دانلود مقاله آموزش SQL;خرید مقاله آموزش SQL;خرید و دانلود مقاله آموزش SQL;دانلود رایگان مقاله آموزش SQL;دانلود رایگان تحقیق آموزش SQL;دانلود رایگان پروژه آموزش SQL

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *