الگوریتم های مسیر یابی 9 صفحه + doc

خلاصه این مقاله به توصیف الگوریتم مسیر یابی Q برای مسیر یابی packet در ماجول تقویت كننده آموزش دهنده كه در هر گروه از یك شبكه جابجا كننده قرار داده شده است می پردازیم

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 9

حجم فایل: 18 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

الگوریتم های مسیر یابی

خلاصه:

این مقاله به توصیف الگوریتم مسیر یابی Q برای مسیر یابی packet در ماجول تقویت كننده آموزش دهنده كه در هر گروه از یك شبكه جابه جا كننده قرار داده شده است می پردازیم. تنها ارتباط های محلی برای هر گیرنده بكار می رود تا آمار آنها را در مرحله تصمیم های جهتیابی دقیق نگاه دارد كه منجر به كاهش زمان ارسال می گردد.

در آزمایشهای ساده كه حاوی 36 گره است و شبكه بصورت بی قاعده ای متصل گردیده است. جهت یابی Q برتری حضور را نسبت به الگوریتم غیر قابل تطابق مبتنی بر محاسبات كوتاه ترین مسیر ها به اثبات می رساند و قادر خواهد بود تا به میزان كافی جهت یابی انجام دهد حتی زمانی كه ویژگیهای بسیار مهم شبیه سازی همانند load كردن شبكه اجازه می یابند تا بطور پویا تغییر پیدا كنند. این مقاله در برگیرنده بحثی در مورد حالت حد وسط بین كشف میان برها و سیاست های با ثبات نگه داشتن می باشد.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” الگوریتم های مسیر یابی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – الگوریتم های مسیر یابی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
الگوریتم های مسیر یابی;دانلود رایگان مقاله الگوریتم های مسیر یابی;دانلود مقاله الگوریتم های مسیر یابی;خرید و دانلود مقاله الگوریتم های مسیر یابی;دانلود و خرید مقاله الگوریتم های مسیر یابی;خرید مقاله الگوریتم های مسیر یابی;دانلود رایگان پژوهش الگوریتم های مسیر یابی;الگوریتم های مسیر یابی چیست؟

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *