بررسی بدنه های اتومبیل 21 صفحه + doc

آیا آلومینیم می تواند یك راه چاره اقتصادی نسبت به اتومبیل باشد اگرچه استفاده از آلومینیوم در ماشین به مدت دو سال افزایش یافته است در توسعه و پیشرفت اطاق های ماشین آلومینیمی محدودیت پیدا كرده است در حقیقت بیشترین شعبات آلومینیم به شكل و قالب و طرح در حمل و نقل ،چرخها و غیره آمده است سازندگان ماشین تمام آلومینیم با دو چشم انداز رقابت توسعه پیدا كرد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 21

حجم فایل: 12 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

بدنه های اتومبیل

آیا آلومینیم می تواند یك راه چاره اقتصادی نسبت به اتومبیل باشد اگرچه استفاده از آلومینیوم در ماشین به مدت دو سال افزایش یافته است .در توسعه و پیشرفت اطاق های ماشین آلومینیمی محدودیت پیدا كرده است . در حقیقت بیشترین شعبات آلومینیم به شكل و قالب و طرح در حمل و نقل ،چرخها و غیره آمده است سازندگان ماشین تمام آلومینیم با دو چشم انداز رقابت توسعه پیدا كرده اند: تك اطاق ماشین و قاب فضا دار چند اطاقه اگر چه آلومینیم برای اتومبیل های خود كار یك ماده دور از انتخاب است شعبات آلومینیم بخشی موثر برای استیل می باشد . توسط فشار تنظیمی با سوخت مناسب تولید به وسیله كاهش وزن وسیله نقلیه و دوره تناوب مناسب برای برخورد كردن آن می باشد موانع ،كلیدی هستند كه ارزش بالایی از آلومینیم اصلی به عنوان سنجش استیل و ساخت ، اضافه شده ارزش هایی از صفحات (ورقات )آلومینیم می باشد هم آلومینیم و صنایع خودرو مبادرت به ساختن آلومینیم چاره ارزشی موثر برای استیل كردن این مقاله بررسی میكند ارزش ساخت و گروهی از چهار بدنه آلومینیم اتومبیل طراحی شده ، تساوی ساخت با طبق قیمت اخیر و تكنولوژی استفاده از ساخت جدید آلومینیم برخوردار شده ،سپس مصمم بر این شد اگر آلومینیم یك چاره مهم برای استیل در پایین آوردن ارزش اصلی آلومینیم و بهبودی مراحل ساخت باشد

مقدمه :

اتومبیل و الومینیم ، تجارت ماندنی در همان سال های اخیر از قرن نوز دهم شدند اینها به استفاده اخیر قالب گیری خیلی ابتدایی بر می گردد اگر چه استیل ترجیح داده می شود ،به وسیله بیشترین دستگاهای خود كار در سالهای اخیر ، اقتصاد سوخت تغییر می كند و به طور تناوبی تنظیم می شود ،كاهش وزن شدیدی توسط دستگاهای خود كار مبادرت می شود . آلومینیم به عنوان راه حل مهندسی ایده ال پیش نهاد می شود .چگالی یك سوم آن استیل و انقباض و خاموش كردن لازم از یك دستگاه خود كار را قانع می سازد . اگر چه الومینیم تا وزنی پنج بار گران تر از استیل می باشد با وجود ارزش بالا در دو دوره گذشته مقدار الومینیم در اتومبیل به طور یك نواخت افزایش پیدا كرده است . كاوش الومینیم از سی و نه كیلو گرم 03/0 در سال 1976 به حدود 89 كیلو گرم ، 07/0 در میان 90 افزیش پیدا كرده است اگر چه این استفاده از الومینیم در بنیاد هزینه استیل بخش به بخش بوده است نتیجه هیچ تغییر طراحی بنیانی نیست بیشتر نفوذ الومینیم در حمل و نقل ، قطعات موتور و چرخ ها و ریخته گری با تعدادی انفصالات و كوبیدن می باشد .الومینیم ساخته شده در طبقات نفوذی اگر چه به بخشهای A/C و كمی دریچه برای پیش خوان اتومبیل برای بدنه اتومبیل محدود می شود حقیقتا آن است منشا چگونگی استفاده الومینیم شود جای گزینی استیل آهن ، مس برای بخش های گوناگون در یك اتومبیل باشد در همه موارد ، جای گزینی وزن بدون كم كردن ایفاء آن را كاهش می دهد اما در بیشتر موارد ، ارزش بیشتری را تعیین می كند . آن افزایش می تواند اثر معكوس در پایه مصرف كاهش سوخت و افزایش توانایی حمل و ایمنی الكترونیك و افزایش زندگی اتومبیل ، اگر استفاده كننده ، سازنده و شاید به طور مهمی قانون گذار به

فزض آن فاكتور ها صلاحیت كافی داشته باشد استفاده از مقدار بیشتر الومینیم در حجم تولید اتومبیل ها بار ها از تشخیص گران حجم كم نمونه ها پیش بینی كرد اما هنوز در باره ان موردی نیامده است . الومینیم فقط راهی است كه میتواند جایگزین استیل با هر اهمیتی كه است . جانشین مهم ماده اصلی در اسكلت یا بدنه اتومبیل باشد درخلال دوره گذشته ،سازندهگان وسایط نقلیه بطور تكرار مبادرت ارزیابی حالات المینیمی وسایط نقلیه كردند .نمونه های جدید از تركیب و پیشرفت تكنیك محصولات ازمایش شده بودند جالب اینكه بطور اصلی روی آزمایش مناسب تركیب متدها متمركز بودند.

هونداNS-X تنها اولین وسیله نقلیه آلمینیومی ساخت تولید محدود بود . ایودی A8 مثال دیگر از یك تجمل صدای پایین فضادار تمام المینیمی طراحی شده است .

اطاق سفید ( B I W )

در حالی كه آلومینیم توانایی بیشتری بر راندن ترن و گرمای نواحی مبادله برای كم وزن كردن ساختمان آلومینیم پیدا كرده است شماره كلید برنامه نویسی كرده است طراحی برای بهره برداری سودمند از آلومینیم و به عبارت دیگر ارزش موثر باشد در شكل یك : نشان داده شده است ( B I W ) حدود 27/0میانگین تخمین تمام وزن اتومبیل است . بنابراین نفوذ الومینیم در (B I W ) میزان بزرگی در باره باید باشد .

جایگزینی بخش به بخش آلومینیم برای استیل ،اگر چه سبكی وزن و زنگ زدگی راه حل عایقی بهتر از آلومینیم نیست زیرا اتومبیل نیاز مند ساخت استفاده بهینه از الومینیم است مقداری آلومینیم و شركت های خودكار طراحی فضا دار الومینیم استفاده از نقشه ریخته گری و استخراج آلومینیم را رایج كرده اند .دیگران طبق طراحی تك اطاق ماشین را توسعه داد اند در حالی كه غالبا یك بدنه آلومینیمی نشان دار است . اگرچه طراحی های استفاده عملی شغل و نمایش موثر است روشن نیست كه طراحی به طور اقتصادی برای حجم تولید بهتر مناسب است پیروزی نهایی از یك تا دو طراحی بستگی به پیشرفت توسعه در نواحی عمومی تكنولوژی ساخت ، به خصوصا در آلومینیم های نشان دار است . این مقاله مقایسه و برسی ساخت و گروه آلومینیم و استیل ماشین های خود كار را در دو گروه (طبقه):كوچك ،سوخت موثر و اندازه متوسط وسایط نقلیه .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” بررسی بدنه های اتومبیل ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – بررسی بدنه های اتومبیل – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
بررسی بدنه های اتومبیل;اطاق سفید B I W;اتومبیل

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *