بررسی وضعیت نرم افزار در ایران 11 صفحه + doc

چکیده آنچه در این مقاله می خوانید معرفی نرم افزار به عنوان یک صنعت و بررسی وضعیت آن در کشور می باشد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 11

حجم فایل: 43 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

بررسی وضعیت نرم افزار در ایران

چکیده:

آنچه در این مقاله می خوانید معرفی نرم افزار به عنوان یک صنعت و بررسی وضعیت آن در کشور می باشد. در این راستا ابتدا به عنوان یک نمونه وضعیت صنعت نرم افزار در کشور هلند بررسی شده است. سپس به بررسی وضعیت کنونی صنعت نرم- افزار در ایران پرداخته شده و سرانجام راهکارهایی برای بهبود این وضعیت پیشنهاد شده است.

1- مقدمه:

مهمترین مشکلی که در بررسی وضعیت نرم افزار در ایران وجود دارد کمبود منابع و پراکندگی آنهاست . با وجود پیشینه 40 ساله صنعت نرم افزار در ایران ، تحقیقات کمی در مورد وضعیت آن صورت گرفته است و اگر هم تحقیقی شده بیشتر به صورت کیفی بوده است و بر مشکلات موجود و پیشنهاد راهکارها تاکید کرده است. شاید به این دلیل که بازار نرم افزار پراکنده است و سازمان یافته- نیست.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” بررسی وضعیت نرم افزار در ایران ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – بررسی وضعیت نرم افزار در ایران – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله بررسی وضعیت نرم افزار در ایران;خرید مقاله بررسی وضعیت نرم افزار در ایران;خرید و دانلود مقاله بررسی وضعیت نرم افزار در ایران;دانلود مقاله بررسی وضعیت نرم افزار در ایران;دانلود رایگان مقاله بررسی وضعیت نرم افزار در ایران;دانلود رایگان تحقیق بررسی وضعیت نرم افزار در ایران;دانلود رایگان پژوهش بررسی وضعیت نرم افزار در ایران

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *