بلوتوث چیست؟ 7 صفحه + doc

به تازگی پس از یك سمینار عصرانه به خانه باز گشته اید Notebook تان در كیف تان قرار دارد ، PDA (Personal Digital Assistant) خود را به كمر بسته اید ، و تلفن همراه تان در جیب جای دارد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 7

حجم فایل: 24 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

بلوتوث چیست؟

به تازگی پس از یك سمینار عصرانه به خانه باز گشته اید.

Notebook تان در كیف تان قرار دارد ، PDA (Personal Digital Assistant) خود را به كمر بسته اید ، و تلفن همراه تان در جیب جای دارد.

در سمینار امروز یادداشتهایی را در Notebook خود نوشته اید . همین كه به خانه می رسید و از كنار چاپگر جوهر افشان خود عبور می كنید ، Notebook ، چاپگر را پیدا می كند و به طور خودكار یادداشتهای سمینار را به چاپگر ارسال می كند و آنها روی كاغذ چاپ می شوند .

درهمین حال ، PDA شما كامپیوتر رومیزی را تشخیص می دهد و درخواست می كند كه دفتر تلفن و برنامه روزانه شما را Update شود . هم چنین همه پیامهای ایمیلی را كه ارجهیت آنها را تعیین كرده اید درخواست می كند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” بلوتوث چیست؟ ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – بلوتوث چیست؟ – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
بلوتوث چیست؟;دانلود مقاله بلوتوث چیست؟;خرید و دانلود مقاله بلوتوث چیست؟;خرید مقاله بلوتوث چیست؟;دانلود رایگان مقاله بلوتوث چیست؟;دانلود رایگان تحقیق بلوتوث چیست؟;دانلود رایگان پروژه بلوتوث چیست؟;دانلود و خرید مقاله بلوتوث چیست؟;خرید و دانلود تحقیق بلوتوث چیست؟

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *