بلوتوث (Bluetooth) 25 صفحه + doc

مقدمه با ایجاد هر تكنولوژى مردم مشتاق شده تا با آن آشنا شوند ولى بلافاصله تكنولوژى پیشرفته دیگرى متولد مى شود یكى از این تكنولوژى ها، Bluetooth است كه به ارتباط بى سیم با برد كوتاه مربوط مى شود

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 25

حجم فایل: 140 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

بلوتوث (Bluetooth)

مقدمه :

با ایجاد هر تكنولوژى مردم مشتاق شده تا با آن آشنا شوند ولى بلافاصله تكنولوژى پیشرفته دیگرى متولد مى شود. یكى از این تكنولوژى ها، Bluetooth است كه به ارتباط بى سیم با برد كوتاه مربوط مى شود.این تكنولوژى در تمام قطعات،وسائل الكترونیكى وارتباطىكاربرد دارد و استفاده از آن تنها به شبكه ها و اینترنت مربوط نمى شود، به طورى كه امروزه حتى موس و كى بورد Bluetooth هم به بازار آمده است.

اكثر كارشناسان و متخصصین كامپیوتر و شبكه اعتقاد دارند كه امسال یعنى سال ،۲۰۰۴ سال پیشرفت هر چه بیشتر این تكنولوژى خواهد بود. فرض كنید در منزلتان از تكنولوژى Bluetooth استفاده مى كنید و در حال چك كردن E-mailهاى خود از طریق تلفن همراه هستید، در همان حال نامه اى از دوست خود دریافت مى كنید. شما هم نامه او را از طریق Bluetooth به پرینتر كه به این سیستم مجهز است ارسال كرده و یك پرینت از آن تهیه مى كنید.

در همین زمان تلویزیون هم مشغول پخش برنامه اى است كه بلافاصله تصویر را به مانیتور انتقال داده و توسط CD-Writer كه به تكنولوژى Bluetooth مجهز است تصاویر را روى CD ذخیره مى كند. اینها تنها برخى از موارد استفاده تكنولوژى Bluetooth در زندگى امروز است. تجهیزات مجهز به این تكنولوژى در كنار هم شبكه اى خانگى به نام PAN (Personal Area Network) را ایجاد مى كنند.

با گسترش شهرها و بوجود آمدن فاصله های جغرافیایی بین مراكز سازمان ها و شركت ها و عدم رشد امكانات مخابراتی با رشد نیاز ارتباطی داخل كشور ، یافتن راه حل و جایگزین مناسب جهت پیاده سازی این ارتباط شدیدا احساس می شود كه در این زمینه سیستم های مبتنی بر تكنولوژی بی سیم انتخاب مناسبی می باشد.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” بلوتوث (Bluetooth) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – بلوتوث (Bluetooth) – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله بلوتوث ;خرید مقاله بلوتوث ;خرید و دانلود مقاله بلوتوث ;دانلود و خرید مقاله بلوتوث ;دانلود رایگان مقاله بلوتوث ;دانلود رایگان تحقیق بلوتوث ;دانلود رایگان پروژه بلوتوث

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *