تجارت در اینترنت بدون هیچ سرمایه ای 42 صفحه + doc

از هنگامی كه پدیده اینترنت به وجود آمد و در پی آن تجارت الكترونیك بنیان گذاری شد پدیده بازرگانی و ویزیتوری نیز گسترش روز افزونی پیدا نمود به این دلیل هر خرید و فروشی نیاز به مشتری دارد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 42

حجم فایل: 28 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

تجارت در اینترنت بدون هیچ سرمایه ای

از هنگامی كه پدیده اینترنت به وجود آمد و در پی آن تجارت الكترونیك بنیان گذاری شد پدیده بازرگانی و ویزیتوری نیز گسترش روز افزونی پیدا نمود. به این دلیل هر خرید و فروشی نیاز به مشتری دارد.

یكی از اولین راه هایی كه استفاده گردید ایجاد سایتهای لیست بود و بعد با به وجود آمدن موتورهای جستجوگر استفاده از آنها برای یافتن سایتهای مورد نظر افزایش یافت. اما بهترین راهی كه از ابتدا وجود داشته استفاده از تبلیغات برای جلب مشتری می باشد.

به این ترتیب برنامه های سود آور (Affiliate Programs or Partner Programs) گسترش روز افزونی پیدا كردند كه اساس تمام برنامه های ویزیتوری امروز همانند آنها می باشد. اساس كار اینگونه است كه طراح وب یا Webmaster با قرار دادن Link هایی در سایت خود در صدی از فروش حاصل را بدست می آورد.

در سال 2000 اولین سایتهای تبلیغات از طریق E-mail در اینترنت به طور جدی و فراگیر كار خود را شروع كردند.

روش عملكرد این سایتها بسیار ساده است. این سایتها در واقع برنامه هایی هستند كه به اعضای خود به طور خودكار روزانه چندین ایمیل می فرستند و اعضای آنها به لینك هایی كه در این ایمیل ها وجود دارد مراجعه می كنند. در هنگام باز شدن این صفحات در بالای صفحه به دو حالت یا با شمارش معكوس یا با نوشتن اینكه چند ثانیه باید در این سایت باشید تا مقدار پول تایین شده برای این صفحه به حساب شما واریز شود مشخص می گردد و به این ترتیب مقداری پول نصیب اعضای این سایتها می شود…………….

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” تجارت در اینترنت بدون هیچ سرمایه ای ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – تجارت در اینترنت بدون هیچ سرمایه ای – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله تجارت در اینترنت بدون هیچ سرمایه ای;دانلود رایگان مقاله تجارت در اینترنت بدون هیچ سرمایه ای;دانلودرایگان تحقیق تجارت در اینترنت بدون هیچ سرمایه ای;خرید و دانلود مقاله تجارت در اینترنت بدون هیچ سرمایه ای;دانلود مقاله تجارت در اینترنت بدون هیچ سرمایه ای;خرید مقاله تجارت در اینترنت بدون هیچ سرمایه ای

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *