تحقیق در مورد جستجو پیشرفته در اینترنت 29 صفحه + doc

مقدمه كاربری كه وارد اینترنت می شود با تنوع رنگارنگ و چشم گیری از سایت های متنوع روبرو می شود و با هیجان و علاقه با موس خود بر لینكهای جذاب اشاره می كند تا سایت های جدیدتر و جالب تر كشف كند اما این طراح یا مدیر سایت است كه با زحمت و هزینه آن را طراحی و برنامه نویسی كرده، بر اینترنت نصب نموده و حال مشتاقانه به انتظار نشسته تا كاربران و یا در واقع

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 29

حجم فایل: 1.063 مگا بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

تحقیق در مورد جستجو پیشرفته در اینترنت

مقدمه:

كاربری كه وارد اینترنت می شود با تنوع رنگارنگ و چشم گیری از سایت های متنوع روبرو می شود و با هیجان و علاقه با موس خود بر لینكهای جذاب اشاره می كند تا سایت های جدیدتر و جالب تر كشف كند…. اما این طراح یا مدیر سایت است كه با زحمت و هزینه آن را طراحی و برنامه نویسی كرده، بر اینترنت نصب نموده و حال مشتاقانه به انتظار نشسته تا كاربران و یا در واقع مشتریان احتمالی، با كلیك های تصادفی خود وارد سایت او شوند.

اما دلیلی ندارد كه این انتظار بطور انفعالی و یا با توسل به دعا و نذر بگذرد، زیرا نكات و ریزه كاریهای زیادی است كه به مدیران وب سایت امكان آن را می دهد در بازار پر رقیب اینترنت سایت خود را عرضه و ارتقاء دهند و پایه و زیر بنای اعمال این گونه ریزه كاریها، دانشی عمیق و كارا از طرز جستجوی ماشین های جستجوگر كه ابزار اصلی هر كاربر اینترنت به مشار می روند، است.

فهرست:

ماشین جستجو گر چگونه کار می کند؟

محتویات ماشین جستجوگر

وجوه تمایز ماشین های جستجوگر

روشهای ارائه نتایج

نحوه رتبه بندی اسناد وب

آموزش جستجو در شبکه اینترنت

معرفی مهمترین موتورهای جستجو

ارزیابی عملکرد موتورهای جستجو

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” تحقیق در مورد جستجو پیشرفته در اینترنت ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – تحقیق در مورد جستجو پیشرفته در اینترنت – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود تحقیق در مورد جستجو پیشرفته در اینترنت;خرید تحقیق در مورد جستجو پیشرفته در اینترنت;دانلود و خرید تحقیق در مورد جستجو پیشرفته در اینترنت;خرید و دانلود تحقیق در مورد جستجو پیشرفته در اینترنت;دانلود رایگان تحقیق در مورد جستجو پیشرفته در اینترنت;دانلود و خرید مقاله رشته کامپیوتر

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *