تحقیق سیاست های پولی هنوز انبساطی است دسته بندی حسابداری

به صفحه دریافت تحقیق سیاست های پولی هنوز انبساطی است خوش آمدید.

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم قسمتی از متن و توضیحات تحقیق سیاست های پولی هنوز انبساطی است را در زیر مطالعه نمایید.

تحقیق سیاست های پولی هنوز انبساطی است

دسته بندی حسابداری
فرمت فایل docx
تعداد صفحات 12
حجم فایل 9 کیلو بایت

تحقیق سیاست های پولی هنوز انبساطی است

دنیای اقتصاد – رییس كل بانك مركزی با اشاره به كاهش نرخ سپرده قانونی ضمن رد ادعای انقباضی بودن سیاست های پولی اعلام كرد كه این سیاست ها تا حدودی انبساطی نیز هست. البته وی نگفت كه درصورت رسمی شدن نرخ بهره اعلام شده، این سیاست ها كاملاانبساطی و تورم زا خواهد شد.

    سیاست های بانك مركزی منطقی است نه انقباضی

    رییس كل بانك مركزی با اعلام اینكه سیاست های انقباضی را در پیش نگرفته است، گفت: حتی می توان سیاست های بانك مركزی را درباره كاهش نرخ سپرده قانونی بانك ها تا حدودی انبساطی دانست.

    طهماسب مظاهری در گفت وگو با خبرگزاری فارس ضمن رد اظهارات برخی كارشناسان كه سیاست های بانك مركزی را از زمان تغییر مدیریت انقباضی توصیف می كنند، اظهار داشت: زمانی می توان سیاست های بانك مركزی را انقباضی دانست كه به واسطه اجرای آن، فعالیت های منطقی اقتصاد كشور كاهش یابد.

    به گفته وی، فعالیت های نهادهای پولی كشور احتیاج به منطقی شدن دارد و بانك مركزی بدون اجرای سیاست های پولی انقباضی در حال انجام این كار است.

    رییس كل بانك مركزی تصریح كرد: این در حالی است كه از ماه های گذشته سعی بر این بوده كه سیاست های پولی كشور به نحوی تنظیم شود كه ضمن محدود نكردن بخش پولی كشور، از عملكرد بی ضابطه نهادهای پولی جلوگیری شود.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” تحقیق سیاست های پولی هنوز انبساطی است ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – تحقیق سیاست های پولی هنوز انبساطی است – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
تحقیق سیاست های پولی هنوز انبساطی است,سیاست های پولی هنوز انبساطی است

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید.

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *