ترجمه مقاله پیاده سازی فشرده سازی داده ها در آزمایشگاه دلفی 15 صفحه + docx

ترجمه مقاله پیاده سازی فشرده سازی داده ها در آزمایشگاه دلفی

فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 15

حجم فایل: 60 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

ترجمه مقاله پیاده سازی فشرده سازی داده ها در آزمایشگاه دلفی

این مقاله ترجمه مقاله ای با عنوان: IMPLEMENTATION OF DATA COMPRESSION IN THE DELPHI EXPERIMENT می باشد. این مقاله جزئیات فنی پیاه سازی شیوه های متداول فشرده سازی داده در آزمایشگاه دلفی را تشریح می کند. در انتها فشرده سازی انواع مختلف داده ارائه شده است.
مقدمه:
در این مقاله ما یک کاربرد از شیوه های متداول فشرده سازی بر داده های فیزیکی را با هدف کاهش اندازه حجم داده برررسی می کنیم . از آن جهت لازم است که اصطلاحات کاهش داده ها و فشرده سازی داده ها را مجزا کنیم . در هر دو مورد حجم داده ها کاهش می یابد اما شیوه های پیدا شده و اهداف متفاوتند.
در مورد کاهش داده ها، فشرده سازی داده ها در نتیجه برنامه های مجدد سازی خاصی است که سیگنالهای قسمتهای چک کننده حساس را به ارزشهای فیزیکی تبدیل می کند، مانند momenta انطباق ها و شناسگرهای خاص و غیره …. هدف کاهش داده ها تنها فشرده کردن داده ها نیست بلکه برای ساده تر کردن تحلیل فیزیکی داده ها است. در مورد فشرده سازی داده ها فشرده کردن داده ها در نتیجه بهینه سازی بیشتر رمز گزاری داده ها است و الگوریتمهای پیاده شده وابسته به طبیعت داده ها نیست تنها هدف کاهش سلیز فایل داده ها برای صرفه جویی در فضای دیسک است.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” ترجمه مقاله پیاده سازی فشرده سازی داده ها در آزمایشگاه دلفی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – ترجمه مقاله پیاده سازی فشرده سازی داده ها در آزمایشگاه دلفی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
ترجمه مقاله پیاده سازی فشرده سازی داده ها در آزمایشگاه دلفی;ترجمه مقاله پیاده سازی; فشرده سازی داده ها در آزمایشگاه دلفی

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *