ترفندهای جستجو در گوگل 11 صفحه + doc

مبانی جستجوی گوگل وقتی شما چند کیورد (Keywords) را با هم جستجو می‌کنید، یک موتور جستجو یک استراتژی از پیش تعیین شده‌ای برای بررسی و ترکیب کیوردهای شما دارد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 11

حجم فایل: 15 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

ترفندهای جستجو در گوگل

مبانی جستجوی گوگل:

وقتی شما چند کیورد (Keywords) را با هم جستجو می‌کنید، یک موتور جستجو یک استراتژی از پیش تعیین شده‌ای برای بررسی و ترکیب کیوردهای شما دارد. آیا هر یک از کیوردها می‌توانند به تنهایی در هر جای صفحه وجود داشته باشند یا باید کنار هم قرار گرفته‌ باشند؟ آیا موتور جستجو کلمات کلیدی را با هم جستجو می‌کند یا تک‌تک؟

جستجوی یک عبارت:

گوگل به صورت پیش‌فرض، کلمات کلیدی شما را در هر کجای صفحه، چه کنار هم باشند و چه به صورت پراکنده، جستجو می‌کند. برای تغییر نتایج صفحات با کلمات مرتب شده موردنظر ما، آنها را در بین دو کوتیشن قرار می‌دهیم.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” ترفندهای جستجو در گوگل ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – ترفندهای جستجو در گوگل – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلودو خرید مقاله ترفندهای جستجو در گوگل ;خرید و دانلود مقاله ترفندهای جستجو در گوگل ;خرید و دانلود تحقیق ترفندهای جستجو در گوگل ;خرید مقاله ترفندهای جستجو در گوگل ;دانلودرایگان مقاله ترفندهای جستجو در گوگل ;دانلود رایگان تحقیق ترفندهای جستجو در گوگل ;دانلود رایگان پژوهش ترفندهای جستجو در گوگل

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *