تغییر محیط اوراكل 8 oracle 25 صفحه + doc

مقدمه اوراكل پر استفاده ترین پایگاه داده ها در سراسر دنیا است تقریبا می توان گفت كه اوراكل روی هر نوع كامپیوتر از كامپیوتر شخصی و مكینتاش گرفته تا مینی كامپیوتر ها وكامپیوتر های بزرگ (mainframe) كار می كند

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 25

حجم فایل: 433 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

تغییر محیط اوراكل 8 oracle

مقدمه:

اوراكل پر استفاده ترین پایگاه داده ها در سراسر دنیا است. تقریبا می توان گفت كه اوراكل روی هر نوع كامپیوتر از كامپیوتر شخصی و مكینتاش گرفته تا مینی كامپیوتر ها وكامپیوتر های بزرگ (mainframe) كار می كند. اوراكل تقریبا روی تمام ماشین ها به یك شكل واحد عمل می كند، به طوری كه وقتی كار كردن با آن را روی یك ماشین آموختید می توانید روی هر ماشین دیگری نیز از آن استفاده كنید این واقعیت باعث شده كه اوراكل كاربران و ایجاد كنندگان بسیاری داشته و از سویی نیز دانش ومهارت اوراكل افراد بسیار قابل حمل باشد.

اوراكل یك نرم افزار مدیریت پایگاه های دادهای رابطه ای (جدولی) است. در طبقه بندی سیستم های رابطه ای، اوراكل را جزو سیستم های رابطه ای كامل و هم ردیف سیستم هایی چون supra Informix می دانند. اما آنچه كه این محصول را از نوع مشابه آن متمایز می كند سهولت یادگیری و استفاده، سهولت نصب و راه اندازی، امنیت مثال زدنی، سرعت قابل قبول و امكانات و ابزارهای فراوان آن است. تردیدی نیست كه سیستم های رابطه ای و از جمله اوراكل، به جهت طبیعت كندشان، در زمینه هایی چون كاربردهای بلادرنگ، قابل استفاده نیستند، اما از سویی نیز توانمندی ‌آنها در ذخیره ی كارا، بازیابی سریع و نیز مدیریت دقیق داده های یك سازمان، در قالبی ساخت یافته و سهل، غیر قابل انكار است.

فهرست مطالب:

مقدمه: 1

تغییر محیط اوراكل. 2

شاخص ها 2

ایجاد شاخص… 5

اعمال یكتایی.. 7

ایجاد شاخص یكتا 8

ایجاد شاخص نقش بیتی (Bitmap) 10

زمان ایجاد شاخص… 12

زمانی كه شاخص نادیده گرفته می شود. 13

تنوع در ستون های شاخص شده. 13

تعداد شاخص هایی كه روی جدول به كار می روند. 14

قرار دادن شاخص در پایگاه داده ها 16

بازسازی شاخص… 17

فضاهای جدولی وساختار پایگاه داده ها 19

فرمان create tablespace. 23

منابع: 27

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” تغییر محیط اوراكل 8 oracle ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – تغییر محیط اوراكل 8 oracle – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله تغییر محیط اوراكل 8 oracle;خرید و دانلود مقاله تغییر محیط اوراكل 8 oracle;خرید مقاله تغییر محیط اوراكل 8 oracle;دانلودرایگان مقاله تغییر محیط اوراكل 8 oracle;دانلود رایگان تحقیق تغییر محیط اوراكل 8 oracle;دانلود رایگان پژهش تغییر محیط اوراكل 8 oracle;خرید مقاله تغییر محیط اوراكل 8 oracle

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *