تكامل وب و مقایسه ابزارهای جستجو در اینترنت 17 صفحه + doc

چكیده این مقاله تكامل وب را در رابطه با وب و فناوری‌های بازیابی اطلاعات بررسی می‌كند در این بررسی بین عناصر مختلف وب در زمینهء نمایه‌سازی و صفحات جستجوی وب وجه تمایز وجود دارد ده ابزار اصلی و مهم وب براساس معیارهای انتخاب و تعداد اتصال‌ها با یكدیگر مقایسه و ارزیابی شده‌اند ابزارهای جستجو مانند راهنماها و موتورهای جستجوگر نیز مورد بررسی و مقایسه

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 17

حجم فایل: 118 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

تكامل وب و مقایسه ابزارهای جستجو در اینترنت

چكیده:
این مقاله تكامل وب را در رابطه با وب و فناوری‌های بازیابی اطلاعات بررسی می‌كند. در این بررسی بین عناصر مختلف وب در زمینهء نمایه‌سازی و صفحات جستجوی وب وجه تمایز وجود دارد. ده ابزار اصلی و مهم وب براساس معیارهای انتخاب و تعداد اتصال‌ها با یكدیگر مقایسه و ارزیابی شده‌اند. ابزارهای جستجو مانند راهنماها و موتورهای جستجوگر نیز مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته‌اند.

مقدمه:
كلمه اینترنت مخفف “Interconnected Networks” و به معنی شبكه‌های به‌هم‌مرتبط است. اینترنت سیستمی برای توزیع و تبادل اطلاعات در سطح جهان است كه براساس آخرین آمار موجود در حال حاضر 226 كشور به آن متصل هستند. این مجموعه به همراه فناوری‌های ساده كاربردی، سبب كاهش هزینهء نشر الكترونیكی شده است .در هر صورت، وب یك عنصر منسجم و واضح مستقل نیست، بلكه دو عنصر مجزای وب وجود دارند: وب قابل‌رویت و دیدنی، و وب نامرئی و غیرقابل رویت.
برای فهم كاربرد این دو عنصر و برای ارزیابی اطلاعات ضرورت دارد كه از موضوع خارج شویم و ببینیم چگونه صفحات وب تولید می‌شوند.
دو نوع صفحهء وب وجود دارند: استاتیك و دینامیك.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” تكامل وب و مقایسه ابزارهای جستجو در اینترنت ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – تكامل وب و مقایسه ابزارهای جستجو در اینترنت – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله تكامل وب و مقایسه ابزارهای جستجو در اینترنت;خرید مقاله تكامل وب و مقایسه ابزارهای جستجو در اینترنت;دانلودرایگان مقاله تكامل وب و مقایسه ابزارهای جستجو در اینترنت;خرید و دانلود مقاله تكامل وب و مقایسه ابزارهای جستجو در اینترنت;دانلود مقاله تكامل وب و مقایسه ابزارهای جستجو در اینترنت

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *