تكنیك های ترمیم فاجعه ها در سیستم های پایگاه داده 12 صفحه + doc

مقدمه گسترش استفاده از كامپیوتر باعث نفوذ كاربرد كامپیوتر در جنبه های مختلف زندگی انسان از جمله جنبه های حیاتی مانند كنترل ترافیك هوایی ، كنترل خودكار خطوط دریایی ، مدیریت نقطه فروش و حتی سرویس فروش بلیط سینما شده است داده های ذخیره شده در سیستم های كامپیوتری با ارزش ترین دارایی یك شركت است كه باید به هر قیمت از آن محافظت كنند

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 12

حجم فایل: 56 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

تكنیك های ترمیم فاجعه ها در سیستم های پایگاه داده

مقدمه:

گسترش استفاده از كامپیوتر باعث نفوذ كاربرد كامپیوتر در جنبه های مختلف زندگی انسان از جمله جنبه های حیاتی مانند كنترل ترافیك هوایی ، كنترل خودكار خطوط دریایی ، مدیریت نقطه فروش و حتی سرویس فروش بلیط سینما شده است. داده های ذخیره شده در سیستم های كامپیوتری با ارزش ترین دارایی یك شركت است كه باید به هر قیمت از آن محافظت كنند.

تكنیك های تحمل خطا برای افزایش قابلیت در دسترس بودن سیستم و كاهش خرابی های ناشی از بروز خطا در اجزا گسترش یافتند. داده های حیاتی درون حافظه پایدار ذخیره شده و كپی های اضافی برای ذخیره در حافظه های پایدار تهیه می شوند این روش ها مناسب است ولی در برابر رخ دادن یك حادثه ممكن است نا كارآمد باشد . از جمله این حوادث می توان به زلزله سال 1906 در سان فرانسیسكو اشاره كرد كه بیش از نیمی از شهر را ویران كرد .

رویه های وسیع تهیه پشتیبان برای محافظت داده ها در مقابل بروز یك حادثه گسترش یافتند كه از جمله آنها می توان به رویه های تهیه پشتیبان به صورت پدر بزرگ – پدر – فرزند، تكنیك­های رویدادنگاری افزایشی و متد نسخه­برداری تصویر داده­ ها اشاره كرد. به علاوه، برای نگهداری در برابر از دست رفتن داده، سیستم باید بتواند سرویس عادی خود را پس رخ دادن حادثه ارائه كند. بنابراین همراه با داده سخت افزار كامپیوتر نیز باید جایگزین شوند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” تكنیك های ترمیم فاجعه ها در سیستم های پایگاه داده ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – تكنیك های ترمیم فاجعه ها در سیستم های پایگاه داده – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله تكنیك های ترمیم فاجعه ها در سیستم های پایگاه داده;دانلود مقاله تكنیك های ترمیم فاجعه ها در سیستم های پایگاه داده;خرید و دانلود مقاله تكنیك های ترمیم فاجعه ها در سیستم های پایگاه داده;خرید مقاله تكنیك های ترمیم فاجعه ها در سیستم های پایگاه داده;دانلود رایگان مقاله تكنیك های ترمیم فاجعه ها در سیستم های پایگاه داده

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *