توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر 22 صفحه + doc

سرویسهای شبكه Asp NET ، توابع فراوان شبكه ای را بر پایه استانداردهای صنعت كامپیوتر مثل SOAP XML HTTP فراهم می كنند از آنجا كه اكثر سرویسهای شبكه بر مبنای XML می باشد كلیه داده هایی كه به یك سرویس شبكه فرستاده می شود یا از آن فراخوانی می گردد باید به صورت Text ساده باشد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 22

حجم فایل: 123 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر

سرویسهای شبكه Asp . NET ، توابع فراوان شبكه ای را بر پایه استانداردهای صنعت كامپیوتر مثل SOAP XML HTTP فراهم می كنند . از آنجا كه اكثر سرویسهای شبكه بر مبنای XML می باشد كلیه داده هایی كه به یك سرویس شبكه فرستاده می شود یا از آن فراخوانی می گردد باید به صورت Text ساده باشد .

به هر حال در Application خاصی ، نیاز به تبادل داده های bonary می باشد . به طور مثال شما می خواهید تصاویر را از « فرم شبكه » خود به سرویس شبكه منتقل كنید تا آن ها را در منبع مركزی مشابهی ذخیره كرده ، در موقع لزوم فراخوانی نمایید . آیا بیان این مطلب بدان معناست كه سرویس شبكه قادر به انتقال چنین اطلاعاتی نمی باشد ؟ قطعاً جواب منفی است .

در واقع سرویسهای شبكه Asp . NET كار انتقال این گونه اطلاعات را با مخفی كردن ضمائم decode و encode انجام می دهند . به طور معمول وقتی شما می خواهید مجموعه ای از داده های binary را منتقل كنید ، پارامتر شبكه مربوط را بیان می كنید یعنی مقادیر مربوط را مبدل به یك سری اطلاعات آرایه بندی شده می كنید .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر;دانلود مقاله توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر;دانلود و خرید مقاله توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر;خرید مقاله توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر;دانلود رایگان مقاله توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر;دانلود رایگان تحقیق توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر;دانلود رایگان پژهش توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *