تولرانس نقایص و اشتباهات در معماری نانو كامپیوترها 11 صفحه + doc

مقدمه ابزار الكترونیكی در مقیاس نانومتر طی سالهای اخیر گسترش زیادی یافته اند و علاوه بر گسترش ابزاری این دسته از ابزار الكترونیكی یكسری تحقیقاتی بصورت پیشرفته روی سطوح مدارات منطقی صورت پذیرفته است كه

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 11

حجم فایل: 23 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

تولرانس نقایص و اشتباهات در معماری نانو كامپیوترها

مقدمه:

ابزار الكترونیكی در مقیاس نانومتر طی سالهای اخیر گسترش زیادی یافته اند. و علاوه بر گسترش ابزاری این دسته از ابزار الكترونیكی یكسری تحقیقاتی بصورت پیشرفته روی سطوح مدارات منطقی صورت پذیرفته است كه از قبیل تكنولوژی تونل های انفرادی الكترونی و نانو تیوپهای كربنی و نیز نانوسیم های نیمه هادیها و غیره می باشد.

اندزه هایی خیلی كوچك ابزار الكترونیكی در مقیاس نانو احتمال و امكان ساخت یك تریلیون وسیله و یا ابزار در هر سانتیمتر مربع را ایجاد می كند علیرغم این برای تكمیل مدارات و اجرای آنها یكسری محاسبات لازم است كه بایستی شرح كامل روی آنها صورت پذیرد و نیز روی عدم دقت و بی ثباتی این ابزار كه از طریق فرآیندهای اصلی و بوسیله وسایلی ظریف های حاصل می آید.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” تولرانس نقایص و اشتباهات در معماری نانو كامپیوترها ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – تولرانس نقایص و اشتباهات در معماری نانو كامپیوترها – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله تولرانس نقایص و اشتباهات در معماری نانو كامپیوترها;خرید و دانلود مقاله تولرانس نقایص و اشتباهات در معماری نانو كامپیوترها;خرید مقاله تولرانس نقایص و اشتباهات در معماری نانو كامپیوترها;دانلود رایگان مقاله تولرانس نقایص و اشتباهات در معماری نانو كامپیوترها;دانلود مقاله تولرانس نقایص و اشتباهات در معماری نانو كامپیوترها

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *