تیم uw برای ساخت نسل دیگری از كامپیوتر كوانتومی 60 صفحه + doc

یك كامپیوتر كوآنتومی در حال كار می بایست آنقدر قدرتمند باشد كه بتواند پاره ای از مشكلات را عرض ثانیه هایی حل نماید كه سریع ترین ابر كامپیوتر موجود ، میلیونها سال طول می كشد تا كامل شود

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 60

حجم فایل: 87 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

تیم uw برای ساخت نسل دیگری از كامپیوتر كوانتومی

یك كامپیوتر كوآنتومی در حال كار می بایست آنقدر قدرتمند باشد كه بتواند پاره ای از مشكلات را عرض ثانیه هایی حل نماید . كه سریع ترین ابر كامپیوتر موجود ، میلیونها سال طول می كشد تا كامل شود .

برای جستجوی این قدرت محاسبه مقدس ، یك تیم منظم از محققان مهندس و فیزیك در دانشگاه برای به كارگیری نقطه های كوآنتومی ژرمانیوم سیلیكن در ساخت پایه و اساس نسل جدید كامپیوترها ، برنامه ریزی نمودند .

مركز تحقیقات ارتش آمریكا ، از جنبة رقابتی بیش از 30 زیر مجموعه را برای سرمایه گذاری توسط محققان uw مدیسون انتخاب كرد كه با صرف 3 سال و اعطای 5/1 میلیون به این محققان ، ابزار و توانایی منحصر به فرد خود را در جهت پیشرفت یك دروازة كوآنتومی نیمه هادی اصلی یا كیوبیت با هم متحد نماید .

در مركز دنیای اتمی غیر قابل رؤیت محاسبة كوآنتومی ، نقطة كوآنتومی وجود دارد ، یك جعبه ، به جرم نانومتر كه تعداد مشخصی از الكترونها را نگه می دارد

عدد می تواند با تغییر میدان الكتریكی نزدیك نقطه ماهرانه به كار برده شود . یك كامپیوتر كوآنتومی می بایست این نقاط را به كارگیرد تا برتری یك پدیدة كوآنتومی شناخته شده در جایگاه فوق العاده را به دست آورد به عنوان مثال یك الكترون می بایست حالت چرخش خود را در هر دو طرف بالا و پایین را در یك زمان حفظ نماید .

در جایی كه كامپیوتری ( كلاسیك ) حالت بالا و پایین را به كار می برد تابیتهای اطلاعاتی را به صورت 0 و 1 یعنی كدهای دوتایی نشان دهد ، یك كامپیوتر كوآنتومی جایگاه عالی را تحت عنوان كیوبیتها به كار می برد با جایگاه عالی ، یك كیوبیت ، قبل از اندازه گیری نه به حالت 0 و نه 1 می باشد ، بلكه توأماً به عنوان هر دو مورد یعنی 0 و 1 وجود دارد . حالت جفت جفت ، در مرحلة ارتباط نزدیك به هم گره خورده اند .

تعیین بالا یا پایین حالت چرخش یك ذره بر حالت ذرة جفتی اش تأثیر می گذارد .

شگفت انگیزتر این است كه ذره های به هم گره خورده ارتباطشان به حافظه سپرده می شود و اینكه فاصلة بین آنها چقدر است . مسئلة مهمی نیست ، چیزی كه انیشتین آنرا در یك بعد عملی وحشت انگیز می خواند .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” تیم uw برای ساخت نسل دیگری از كامپیوتر كوانتومی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – تیم uw برای ساخت نسل دیگری از كامپیوتر كوانتومی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله تیم uw برای ساخت نسل دیگری از كامپیوتر كوانتومی;خرید مقاله تیم uw برای ساخت نسل دیگری از كامپیوتر كوانتومی;خرید و دانلود مقاله تیم uw برای ساخت نسل دیگری از كامپیوتر كوانتومی;دانلود و خرید مقاله تیم uw برای ساخت نسل دیگری از كامپیوتر كوانتومی;دانلود رایگان مقاله تیم uw برای ساخت نسل دیگری از كامپیوتر كوانتومی

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *