جامعه دیجیتالی 10 صفحه + doc

بشر از ابتدای خلقت خود تا کنون چندید عصر یا دوره را طی کرده و به تکامل فعلی خود رسیده است ابتدایی ترین دوره را عصر حجر یا عصر شکار می نامند در این دوره عمده فعالیت انسان شکار حیوانات بوده و به این منظور از ابزارهای اولیه مانند سنگ و چوب و غیره بهره می جسته است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 10

حجم فایل: 33 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

جامعه دیجیتالی

بشر از ابتدای خلقت خود تا کنون چندید عصر یا دوره را طی کرده و به تکامل فعلی خود رسیده است. ابتدایی ترین دوره را عصر حجر یا عصر شکار می نامند. در این دوره عمده فعالیت انسان شکار حیوانات بوده و به این منظور از ابزارهای اولیه مانند سنگ و چوب و غیره بهره می جسته است. این عصر هزاران سال به طول انجامید.

با گذشت زمان انسان به تدریج به خاصیت گیاهان و نحوه پرورش آنها پی برد و به کشاورزی و همینطور پرورش حیوانات اهلی روی آورد. و به این ترتیب عصر کشاورزی آغاز شد. این دوره حدود چند صد سال به طول انجامید. با پیشرفت علم در اروپا گذر از دوران رنسانس و همینطور وقوع انقلاب صنعتی کمک کم جهان وارد عصر جدیدی شد که آن را عصر صنعتی می نامند. دراین عصر صنایع شکوفا شدند و تولید انبوه بوجود آمد.

این دوره نزدیک به صد و پنجاه سال ادامه داشت.چیزی که در این دوره ارزشمند بود و مورد مبادله قرار می گرفت همان کالاها و یا خدمات ایجاد شده بود. بعد از این دوره بشر در مسیر تکامل خود پا به عصر اطلاعات یا عصر دانش گذاشت. از ویژگیهای این عصر اهمیت دانش به عنوان منبع اصلی کسب مزیت رقابتی نسبت به سایرین است و در واقع چیزی که در این دوره مورد مبادله و خریدو فروش قرار می گرفت همان اطلاعات بود.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” جامعه دیجیتالی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – جامعه دیجیتالی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله جامعه دیجیتالی;خرید مقاله جامعه دیجیتالی;دانلود و خرید مقاله جامعه دیجیتالی;خرید و دانلود مقاله جامعه دیجیتالی;دانلود رایگان مقاله جامعه دیجیتالی;دانلود رایگان تحقیق جامعه دیجیتالی;دانلود رایگان پژهش جامعه دیجیتالی

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *