دانشگاه مجازی 38 صفحه + doc

آنچه در ادامه خواهید خواند دورنمایی است از تحصیل از طریق اینترنت و آنچه كه بدان مربوط می باشدكه سعی شده است در ساختاری مناسب به ارائه آن پرداخته شودابتدا با تاریخچه و نیازهایی كه تحصیل از راه دور را بوجود آورد آشنا خواهید شدسپس نگاهی به روشهای متداول آن خواهیم داشتبعد از آن با اینترنت به عنوان یك بزرگراه اطلاع رسانی آشنا می شوید

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 38

حجم فایل: 55 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

دانشگاه مجازی

پیشگفتار :

آنچه در ادامه خواهید خواند:

دورنمایی است از تحصیل از طریق اینترنت و آنچه كه بدان مربوط می باشد.كه سعی شده است در ساختاری مناسب به ارائه آن پرداخته شود.ابتدا با تاریخچه و نیازهایی كه تحصیل از راه دور را بوجود آورد آشنا خواهید شد.سپس نگاهی به روشهای متداول آن خواهیم داشت.بعد از آن با اینترنت به عنوان یك بزرگراه اطلاع رسانی آشنا می شوید.

سپس به گوشه ای از مزایای این روش تحصیل (از طریق اینترنت و دانشگاههای مجازی ) واقف می شوید ودر پی آن علل تشكیل مراكز آموزش در اینترنت را خواهید دانست . در ادامه چند مركز آموزشی اینترنتی را به صورت اجمالی بررسی می كنیم . بعد از آن به بررسی موردی و دقیق مراحل ثبت نام و تحصیل در یكی از سایتهای آموزشی می پردازیم.

و در آخربه معرفی نمایی كلی ازیكی از سایتهای كشورمان به نظاره می نشینیم. با این هدف كه خواننده پس از مطالعه اجمالی آگاهی های لازم را از تمامی قضایای جاری و مهم در زمینه تحصیل از راه اینترنت كسب كند.

فهرست مطالب:

عنوان صفحه

پیشگفتار …………………………………………… 1

چكیده ………………………………………….. 2

مقدمه ……………………………………………… 4

فصل اول :

مزایای تحصیل از راه دور ……………………………. 5

معرفی چند مركز دانشگاهی اینترنتی …………. 6

دانشگاه كالیفرنیا ………………………………. 8

عملكرد ایران دراین زمینه ………………………. 11

فصل دوم :

بررسی یك مركز آموزشی اینترنتی VU …………… 14

نتیجه گیری و جمع بندی . ………………………. 32

پیشنهادات و نظرات …………………………………. 33

منابع و مآخذ

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانشگاه مجازی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانشگاه مجازی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود رایگان مقاله دانشگاه مجازی;دانلود و خرید مقاله دانشگاه مجازی;خرید و دانلود مقاله دانشگاه مجازی;خرید مقاله دانشگاه مجازی;دانلود رایگان تحقیق دانشگاه مجازی;دانلود رایگان پژوهش دانشگاه مجازی;دانلود و خرید مقاله رشته کامپیوتر;دانشگاه مجازی چیست؟

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *