دانلود اصول طراحی از دیدگاه لبوو 14 ص 15 صفحه + zip

دانلود اصول طراحی از دیدگاه لبوو 14 ص تحقیق اصول طراحی از دیدگاه لبوو 14 ص مقاله اصول طراحی از دیدگاه لبوو 14 ص اصول طراحی از دیدگاه لبوو 14 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 15

حجم فایل: 50 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 15 صفحه

اصول طراحی از دیدگاه لبوو از تاخیر بسیار طولانی كه در نوشتن پیش اومد معذرت می خوام .
زندگی است و هزار دردسر! ولی خب قول می دم از این به بعد مرتب بنویسم.
داشتم می گفتم كه اصلا این ساخت گرایی و یا ساختار گرایی و یا سازندگی و یا هرچی كه شما دلتون بخواد اصلا چی هست و از كجا اومده و حرف حسابش چیه! در مورد طراحی در رویكرد ساخت گرایی مطالب كوتاهی رو براتون نوشتم و اما بعد.
.
.
لبوو پنج اصل رو كه مبتنی بر ارزشهای ساخت گراست و در طرحهای آموزشی موثر واقع می شه ارایه كرده اصل 1- حفظ حائلی میان فراگیران و تاثیرات مخرب فعالیتهای آموزشی از طریق: – تاكید بیشتر بر حیطه عاطفی یادگیری – ارایه تدریس مبتنی بر ویژگیهای فردی فراگیر – كمك به فراگیران برای توسعه مهارتها، نگرشها و باورهایی كه8 از خودتنظیمی پشتیبانی می كند.
– ایجاد تعادل بین تمایل به كنترل موقعیت یادگیری و تمایل به كسب استقلال فردی اصل2- فراهم آوردن زمینه ای برای یادگیری كه استقلال و وابستگی را توامان پشتیبانی می كند.
اصل3- جای دادن دلایل در فعالیتهای خود یادگیری اصل 4- حمایت از یادگیری خودسالمان بخش از طریق رشد مهارتها و نگرشهایی كه موجب افزایش احساس مسولیت فراگیر نسبت به فرایند تجدید ساختار تحولی می شود.
اصل 5- تقویت تمایل فراگیر برای درگیر شدن در فرایندهای یادگیری ارادی به ویژه تشویق راهبردهای كوشش و خطا این اصول از بسیاری دیدگاههای ساخت گرایی حمایت می كنه كه برای وقایع و رخدادها هیچ معنی منطقی رو قایل نیستند، بلكه معتقدند فرد هریك از این رخدادها رو تفسیر می كنه و معنی اونها رو بر اساس تجربه شخصی و باورهاش می سازه.
طراحی آموزشی از منظر رویکرد ساخت گرایی من خیلی خوشحالم آخه یه مقاله بکر از دکتر هاشم فردانش پیدا کردم که تصمیم دارم تو چند مرحله براتون بنویسم: ۱- اصول وپیش فرضهای ساخت گرایی برای طراحی آموزشی چیست؟
روشها و راهبردهای آموزشی ساخت گرایان معطوف به کمک به شاگرد برای بررسی موضوعها و شرایط پیچیده و تفکر در زمینه ای مانند فردی متخصص است .
بنابراین از شاگرد خواسته می شود تا به ساختن درک فردی خود از موضوع از طریق تعاملهای اجتماعی اقدام کند.
در این رویکرد محتوا از پیش تعیین نمی شود و دستیابی به منابع مختلف مورد تاکید است.
برخی از اصول طراحی در این رویکرد عبارتند از : – تاکید بر مشخص کردن زمینه ای که مهارتهای یادگیری شده در آن کاربرد خواهد داشت(یادگیری در زمینه های معنا دار) – تاکید بر کنترل اعمال شده از سوی شاگرد و کار شاگرد روی اطلاعات(بکارگیری فعال آموخته ها).
– رائه اطلاعات از راههای متنوع ومختلف(برخورد با اطلاعاتدر زمانها و زمینه ها و با هدفهای مختلف و از دیدگاههای مختلف) – مبتنی بودن ارزشیلبی بر انتقال دانشها و مهارتها(در شرایطی که با شرایط مورد استفاده در زمان آموزش متفاوت باشد).
وجوه چند گانه ساختارگرایی برای بتی فیبل دانش آموزیک دبیرستانساختارگرا اولین روز مدرسه جالب اما گیج کننده بود.
در درس تاریخ اروپا معلم از هر دانش آموز خواست نامه ای از طرف یک اشراف زاده فرانسوی به یک اشراف زاده ایتالیایی بنویسد و در آن یک حادثه کلیدی از انقلاب فرانسه را تشریح کند.
در در

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود اصول طراحی از دیدگاه لبوو 14 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود اصول طراحی از دیدگاه لبوو 14 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود اصول طراحی از دیدگاه لبوو 14 ص;تحقیق اصول طراحی از دیدگاه لبوو 14 ص;مقاله اصول طراحی از دیدگاه لبوو 14 ص;اصول طراحی از دیدگاه لبوو 14 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *