دانلود الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص 24 صفحه + zip

دانلود الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص تحقیق الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص مقاله الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 24

حجم فایل: 11 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 24 صفحه

الفبای مدیریت زنجیره تامین (كالا و خدمات) مدیریت زنجیره تامین چیست ؟
نرم افزار شبكه تامین چه می كند ؟
آیا من نیاز دارم كه قبل از نصب نرم افزار زنجیره تامین ، نرم افزار ERP را نصب كنیم ؟
هدف نهائی نرم افزار مدیریت زنجیره تامین چیست ؟
همكاری زنجیره تامین با شما چیست ؟
موانع سر راه نصب نرم افزار زنجیره تامین چیستند ؟
آیا از نرم افزاری استفاده كنم كه تغییرات B2B ارائه می كند یا نرم افزار خودم را نصب می كنم ؟
آگهی دهندگان : مدیریت زنجیره تامین چیست ؟
مدیریت زنجیره تامین تركیبی از هنر و علم است كه بدنبال ارتقاء و بهبود راهی است كه شركت شما مواد خامی را كه برای ایجاد محصول یا انجام خدمت به آن نیاز دارد ، پیدا می كند ، تولیدكنندگانی كه محصول را تولید می‌كنند یا خدمتی ارائه می دهند و آن را به مشتریان تحویل می دهند .
موارد زیر پنج مورد از اجزاء اساسی مدیریت زنجیره تامین هستند .
طرح (پلان) – این بخش استراتژیك مدیریت زنجیره تامین است.
شما به یك استراتژی برای مدیریت تمام منابعی كه برای برآورده كردن تقاضای مشتری خواهان دریافت محصول یا خدمات شما ، نیاز دارید .
یك بخش اعظم از كار برنامه ریی (طرح ریزی) تهیه و توسعه یكدسته معیار برای نظارت و كنترل زنجیره تامین به نحوی است كه مقدار آن كافی بوده ، كم هزینه بوده و تحویل آن با كیفیت بالا باشد و دریافت آن برای مشتریان ارزش داشته باشد .
منبع : تامین كنندگانی را انتخاب كنید كه كالاها و خدماتی را ارائه خواهد كرد كه شما برای ایجاد محصول یا انجام خدمت تان به آن نیاز دارید .
مجموعه‌ای از روندهای قیمت گذاری ، تحویل و پرداخت مربوط به تامین كنندگان را تهیه و توسعه دهید و معیارهایی برای نظارت و ارتقاء روابط ایجاد كنید .
و همه این روندها را با هم یكجا جمع كنید تا لیست كالاها و خدماتی كه از تامین كنندگان دریافت می كنید را مدیریت نمایید ، كه این موارد شامل دریافت كردن محموله ها ، بازبینی آنها ، انتقال آنها به محل تسهیلات كارخانه ای خود و صدور اجازه پرداخت به تامین كنندگان می باشد .
ساخت : این مرحله ساختن (كارخانه ای)است .
فعالیت های لازم برای تولید ، تست كردن ، بسته بندی و‌آمده سازی جهت تحول را در یك برنامه زمان‌بندی قرار دهید .
به عنوان بخش كه دارای بیشترین معیارهاست برای زنجیره تامین است ، در این بخش سطوح كیفیت بازده تولید و میزان تولید و بهره وری كاركنان را اندازه گیری كنید .
تحویل : این مرحله بخشی است كه افراد دست اندركار آن به عنوان لجستیك یاد می كنند (اقدامات تهیه و توزیع) دریافت سفارشهای مشتریان را متناسب و تعدیل كنید ، شبكه ای برای انبار كردن كالا تهیه كرده و توسعه دهید ، بسته‌های حمل را برای فراهم كردن محصولات جهت ارائه به مشتری را چیده و مرتب نمائید و یك سیستم صدور فاكتور رابرای دریافت پرداختهای مشتریان تنظیم كنید .
بازگشت : بخش مسئله ساز زنجیره تامین .
شبكه ای برای دریافت كردن محصولات معیوب یا اضافی بازگشت شده از سوی مشتریان و جهت پشتیبانی كه با محضولات تحویل شده مشكل دارند ، ایجاد كنید .
برای آگاهی از طرح مشروح تر (دارای جزئیات بیشتر) مربوط به این مراحل ، به وب سایل مربوط به هیئت

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص;تحقیق الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص;مقاله الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص;الفبای مدیریت زنجیره تامین 17 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *