دانلود تبلیغات اینترنتی در ایران تنگناها و راهكارها 28 ص 30 صفحه + zip

دانلود تبلیغات اینترنتی در ایران تنگناها و راهكارها 28 ص تحقیق تبلیغات اینترنتی در ایران تنگناها و راهكارها 28 ص مقاله تبلیغات اینترنتی در ایران تنگناها و راهكارها 28 ص تبلیغات اینترنتی در ایران تنگناها و راهكارها 28 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 30

حجم فایل: 21 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 30 صفحه

تبلیغات اینترنتی در ایران: تنگناها و راهكارها چكیده اینترنت همراه با رشد روزافزون خود، كاربردهای فراوانی در صنایع مختلف یافته است.
امروزه اینترنت بعنوان رسانه‌ای قدرتمند در اختیار صنعت تبلیغات قرار گرفته است.
بدلیل ویژگی‌ها و مزیتهای فراوانی كه اینترنت در مقایسه با رسانه‌های سنتی دارد، تبلیغات اینترنتی شاهد رشد فراوانی در طی سالیان اخیر بوده است.
ولی این روند در ایران از رشد قابل ملاحظه‌ای برخوردار نبوده است.
این مقاله به بررسی تبلیغات اینترنتی در ایران می‌پردازد.
تنگناها و چالشهای تبلیغات اینترنتی در ایران مورد بررسی قرار گرفته و در ادامه با توجه به بازیگران این صنعت راهكارهایی جهت بهبود وضعیت موجود ارائه شده است.
منبع : این مقاله بخشی از مقاله «تبلیغات اینترنتی در ایران: تنگناها و راهكارها» ارائه شده در سومین كنفرانس بین‌المللی مدیریت – 29 آذر لغایت 1 دی‌ماه 1384است.
به منظور جلوگیری از تكرار و هدایت سریعتر خوانندگان به سمت مطلب موردنظر، بخش مربوط به مبانی تبلیغات اینترنتی در این مقاله، توسط سایت راهكار مدیریت حذف شده است.
كلیدواژه : تبلیغات؛ تبلیغات اینترنتی؛ بازاریابی؛ اینترنت 1- مقدمه در كتب و متون مختلف تعاریف متعددی از تبلیغات آمده است.
بطور مثال می‌توان به تعاریف ذیل اشاره كرد.
تبلیغات ‌فرآیند روشمند ارایه‌ اطلاعات‌ مناسب‌ در مورد كالاها و خدمات‌ به‌ مشتریان‌ و ترغیب‌ و متقاعد كردن‌ مؤ‌ثر مصرف‌‌كنندگان‌ به‌ خرید كالاها و خدمات می‌باشد (متولی 1372) و یا در تعریفی دیگر تبلیغات را، ارائه غیر شخصی اطلاعات كه معمولاً برای آن پول پرداخت می‌شود و اغلب با هدف ترغیب برای خرید كالاها، خدمات و یا ایده از سوی افرادی مشخص و توسط رسانه‌های مختلف انجام می‌پذیرد، تعریف نموده‌اند (تافلینگر 1996).
همان طور كه در تعریف بالا اشاره شد، تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلفی انجام می پذیرد، كه از آن جمله می‌توان به روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و .
.
.
اشاره نمود.
چندی است كه رسانهاینترنت به جمع رسانه‌های مورد استفاده تبلیغات اضافه شده است.
رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌های سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده است چرا كه پس از گذشت 38 سال از پیدایش رادیو، تعداد استفاده‌كنندگان آن به 50 میلیون نفر رسید، تلویزیون 13 سال پس از پیدایش این حد نصاب را كسب كرد و اما اینترنت تنها با گذشت 4 سال توانسته به این حد نصاب دست پیدا كند (فاكس 1999).
این مقاله سعی دارد راهكارهایی را جهت استفاده از تبلیغات اینترنتی در ایران ارائه نماید.
2- اینترنت در ایران اینترنت از اوایل دهه 70 به ایران راه پیدا كرد و همچون سایر كشورها در ایران نیز به سرعت گسترش یافت.
با مرور وقایع مهم در تاریخ اینترنت در ایران به موارد قابل توجهی برخورد می‌كنیم كه برخی از مهمترین این وقایع به شرح جدول زیر می‌باشند: جدول 1- مهمترین وقایع اینترنت در ایران1 سال اتفاقات مهم 1368 مركز تحقیقات فیزیك نظری و ریاضیات (IPM) به منظور ایجاد و اداره پروژه‌های تحقیقاتی و اشاعه تماس علمی بین دانشگاه‌های ایران و موسسات بین‌المللی آغاز بكار كرد.
1371 تعداد كمی از دانشگاه‌های ایران،

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود تبلیغات اینترنتی در ایران تنگناها و راهكارها 28 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود تبلیغات اینترنتی در ایران تنگناها و راهكارها 28 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود تبلیغات اینترنتی در ایران تنگناها و راهكارها 28 ص;تحقیق تبلیغات اینترنتی در ایران تنگناها و راهكارها 28 ص;مقاله تبلیغات اینترنتی در ایران تنگناها و راهكارها 28 ص;تبلیغات اینترنتی در ایران تنگناها و راهكارها 28 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *