دانلود تحقیق استعدادهای اهمیت آموزش و پرورش درخشان 71 ص 74 صفحه + zip

دانلود استعدادهای اهمیت آموزش و پرورش درخشان 71 ص تحقیق استعدادهای اهمیت آموزش و پرورش درخشان 71 ص مقاله استعدادهای اهمیت آموزش و پرورش درخشان 71 ص استعدادهای اهمیت آموزش و پرورش درخشان 71 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 74

حجم فایل: 92 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 74 صفحه

1-1- آموزش : 1-1-1 اهمیت آموزش و پرورش: تمدن امروزه وجوه متفاوتی دارد.
دگرگونی تكنیك زندگی مرتبا بر وسعت و تنوع نیازها می‌افزاید و بهره‌مندی انسانها را از مهارتها و تواناییهای جدید ایجاب می‌كند.
در اثر این تحول تدریجی چه بسا هدفهای تربیتی كه روزی بعنوان مقاصد تجملی مطرح بوده اند و اكنون یك نیاز اجتناب ناپذیر عمومی جلوه می‌كنند.
روشن است كه كسب مهارت برای مقابله با نیازهای متنوع و پیچیده زندگی و كسب اهلیت برای استفاده از تكنیك نوع و كاربرد ابزار جدید.
خود مستلزم توسل جستن به تربیت عمدی است .
آن بربیت عمدی ای كه برای زندگی در جاهله امروز با ابعاد وسیع نیازهای روزمره‌اش توانایی لازم فراهم آورد و افراد را برای مقابله با ضرورتهای روزمره زندگی آماده كند.
این ضرورت نشانه بارز آموزش و پرورش است ولویت آن را نسبت به دیگر فعالیت‌ها توجیه می‌كند.
در جامعه امروز ا«وزش و پرورش تنها وسیله دسترسی به تكنیك قویتر و توسعه و پیشرفت بیشتر است رقابت دامنه داریكه باری استفاده از تكنیكهای جدید و تامین شرایط بهتر زیست و بین ملل مختلف جهان وجود دارد ، انگیزه تلاش و كوشش وسیعی است كه برای بنیادگذاری نظام جامعتر و سود بخشتر آموزشی اعمال می شود و خود از اهمیت این بخش از فعالیت های اجتماعی متاثر است دگرگونیهای روزمره و سریع زندگی انسان نیز نیاز به ترتبیت و كسب آمادگی برای قبول تحول در ابعاد گوناگون حیات انسانی را به خوبی توجیه می‌كنند.
دگرگونیهای كه اجتناب ناپذیرند و تنها تربیت و تعلیم صحیح مقابله متعادل و مطلوب با آنها را امكان پذیر می‌سازد.
1-1-2 محتوای آموزش و پرورش: به دنبال بحث درباره آموزش و پرورش كنجكاوی برای آشنایی با آن محتوا و برنامه در خور اینهمه توجه امری كاملا طبیعی است.
روشن است كه تربیت تك فرد فقط نتیجه كوششهای عمدی و رسمی خانواده نیست.
تربیت یك فرد نتیجه همه عواملی است كه در شكل گیری شخصیت او نقش داشته‌اند.
اثر محیط در سازندگی ویژگیهای عقل ، عاطفی و رفتاری انسانها، خواه ناخواه مقام دارد.
اثری كه اجتناب ناپذیر است تغییر نیست، تدریجی و با دوام است و عموما نافذتر كوششهای عمدی است.
مدرسه خود جذیی از محیط است و در چهارچوب سازندگیهای محیط، در شكل دادن به شخصیت كودكان و نوجوانان نقش قابل ملاحظه‌ای دارد.
آموزش و پرورش رسمی، هم كوششهای معلم برای انتقال دانش و مهارت زمان به نسل جوان و هم آن سلسله فعالیتهایی را كه نقش سازنده رفتاری دارند ، در بر می‌گیرد.
آن محتوا و برنامه كه در هر زمینه فوق موثر و سودب0خش باشد در خور اهمیت است.
رسالت تربیتی خانواده و مدرسه و جامعه را در هر دو بعد آموزش و پرورش باید دید كه نتیجه اول در یادگیری و دومین در تغییر رفتار خلاصه می‌شود.
با این توضیح ، محتوای تربیتی سودبخش تر است كه در هر دو جهت ، یادگیری و تغییر رفتار – موثر باشد بخصوص یادگیری، آنگاه در خور توجه است كه به تغییر رفتار در جهت مطلوب منتهی شود.
تهیه آن محتوای تربیتی كه نیازها و توقعات جامعه را بصورتی جامع و همه جانبه پاسخ دهد و در خور آن باشد كه بعنوان یك نیاز عمومی مطرح شود از دشواریهای جدی مدیریت كنونی است.
مسئله اساسی این است كه نظام آموزشی با كدام محتوا سود ب

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود تحقیق استعدادهای اهمیت آموزش و پرورش درخشان 71 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود تحقیق استعدادهای اهمیت آموزش و پرورش درخشان 71 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود استعدادهای اهمیت آموزش و پرورش درخشان 71 ص;تحقیق استعدادهای اهمیت آموزش و پرورش درخشان 71 ص;مقاله استعدادهای اهمیت آموزش و پرورش درخشان 71 ص;استعدادهای اهمیت آموزش و پرورش درخشان 71 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *