دانلود تحقیق تدریس با تصاویر آموزشی 10 ص 10 صفحه + zip

دانلود تدریس با تصاویر آموزشی 10 ص تحقیق تدریس با تصاویر آموزشی 10 ص مقاله تدریس با تصاویر آموزشی 10 ص تدریس با تصاویر آموزشی 10 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 10

حجم فایل: 12 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 10 صفحه

تدریس با تصاویر آموزشی این گونه عكس ها را میتوان برای معرفی و موضوعات جدید، برای اصلاح اشتباهات و سو تعبیرات،‌برای انتقال اطلاعات اساسی و برای ارزشیابی از پیشرفت های شاگردان بكار برد.
راههای گوناگون استفاده از تصاویر كاغذی 1-صرفاً عكس های معنی دار را انتخاب كنید: در انتخاب عكس ها، مهارت و بصیرت معلمان نقش راهنما را بازی میكند.
2-عكس ها را ازحیث كمیت محدود كنید: نشان دادن همزمان چند عكس در وقت مناسب كه شاگردان بتوانند مشاهده و بررسی عكس ها و انتقال سریع آن را داشته باشند و بتوانند راه های را گرفته و آنها را مقایسه كرده و تضاد ها را پیدا كرده.
3- همراه عكس ها از بیان نیز استفاده كنید: معلمان وظیفه دارند كه در هنگام نشان دادن عكس ها از شاگردان سوال كردن و پاسخ صحیح را دریافت كنند.
4-عكس هایی را انتخاب كنید كه تصویر و تفسیر برانگیز باشد: میتوان از شا گردان خواست تا با رویت عكس های مختلف از مراحل یك فرآورده و یا مراحل كار یك موتور پرسید و درباره آن صحبت كرد.
5-از تضاد،‌مقایسه و تداوم استفاده كنید: میتوان با استفاده از عكس های گوناگون،‌كه هر یك مرحله بخصوصی در تكامل و یا حادثه ای را مشخص میكنند شاگردان را به استنباط گرایش داد.
6- عكس ها را از طریق گوناگون مورد استفاده قرار دهید: 1- آنها را در جلوی كلاس به نمایش گذارده و پس از طرح سوالاتی در مورد آنها و آنها را در جعبه های و یا جاهای دیگری كه شاگردان قادر به دستیابی و مطالعه انفرادی آنها باشند قرار داد.
2-آنها را در تهیه یك تابلوی نمایشی مورد استفاده قرار دارد.
3-آنها را از طریق پروژكتور اوپك در معرض دید تماشاگران قرار دهید.
ارزشیابی از طریق استفاده از عكس های كاغذی 1-عكس ها را روی میز و یا محل مناسب قرار دهیم و به هر یك از عكس شماره ای بدهیم كه مشابه شماره های مندرج در برگ ارزشیابی باشد.
و در مورد عكس ها 1 یا 2 سوال مطرح كنیم و وقتی كه پاسخ دادند از آنها بخواهیم تا با مرور عكس ها از نزدیك،‌پاسخ خود را بررسی كنند.
2-به اندازه كافی عكس های كاغذی تهیه كنید، و به هر یك از عكس ها شماره ای بدهید.
و بعد از شاگردان بخواهید كه برای هر یك عكس یك سوال را مطرح كند.
به این ترتیب همه شاگردان به همه سوالات پاسخ میدهند.
3-بسته هایی از عكس ها را كه نشان دهنده فرایند های فنی هستند به گروههای مختلف آموزشی بدهید، آنها را درست و منطقی مرتب كنند.
4-مجموعه ای از عكس ها ترتیب داده و در كنار هر عكس سوالاتی را كه با ورقه دیگر نوشته شده قرار دهید و از شاگردان بخواهید تا هر كدام به یك عكس و سوالات مربوط به آن مراجعه كرده و پاسخ پاسخنامه خود درج نمایند.
امتیازات استفاده از عكس در آموزش 1- به یاد آوردن تجارت: استفاده از عكس های سفید،‌ سیاه و رنگی میتواند جانشینی برای اشیا- حوادث و وایع گذشته باشد.
2-كمك به مطالعه جزئیات:‌برای مطالعه دقیق عكس های بسیار درشت به نام (كلوزآپ) 3-اصلاح و اشتباهات و سو تعبیرات: نشان دادن عكس در حین آموزش از بروز اشتباهات جلوگیری میكند.
4- مقایسه و تضاد: مشاهده عكس ها شاگردان را به تشابه و تضاد راهنمایی میكند.
5-ایجاد تجارب جدید برای شكستن بعد زمانی و مكانی به كار میرود.
6-نمایش مراحل تكام

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود تحقیق تدریس با تصاویر آموزشی 10 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود تحقیق تدریس با تصاویر آموزشی 10 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود تدریس با تصاویر آموزشی 10 ص;تحقیق تدریس با تصاویر آموزشی 10 ص;مقاله تدریس با تصاویر آموزشی 10 ص;تدریس با تصاویر آموزشی 10 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *