دانلود تحقیق سیستم های حرارتی و برودتی 33 ص.DOC 33 صفحه + zip

دانلود سیستم های حرارتی و برودتی 33 صDOC تحقیق سیستم های حرارتی و برودتی 33 صDOC مقاله سیستم های حرارتی و برودتی 33 صDOC سیستم های حرارتی و برودتی 33 صDOC

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 33

حجم فایل: 23 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 33 صفحه

بسمه تعالی دانشکده عمران موضوع : سیستم های حرارتی و برودتی عمران 83 گرم کردن آب با برق 1 آبگرمکنهای برقی نوع فشاری 2 آبگرمکنهای برقی نوع مخزنی 3 آبگرمکنهای برقی نوع باز- خروجی 4 آبگرمکنهای گازی 5 آبگرمکنهای ذخیره ای 7 آبگرمکنهای گردشی 7 سیستمها 8 آسایش حرارتی منتشر کننده های گرمایی آب گرم و بخار 9 منتشر کننده های آب گرم و بخار 11 رادیاتورها 11 پانلهای تابشی 13 بخاری همرفتی با جریان طبیعی 14 بخاری همرفتی بادبزنی 15 بخاریهای سطحی واحدی 15 نمونه تهویه کننده اطاقی (کولر گازی) 17 واحد تولید حرارت و برودت با گرمکن الکتریکی 19 واحد تولید حرارت و برودت با پمپ حرارتی 20 چیلر جذبی 23 هواشوی (ایرواشر) 24 کندانسور هوایی (هوا- خنک) 25 کندانسور تبخیری 26 کندانسور آبی (آب – خنک) 26 گرم کردن آب با برق در حال حاضر هزینۀ گرم کردن آب با برق گرانتر از هزینۀ گرمایی سوختهای دیگر تمام می شود و در زمان استقرار آبگرمکنهای برقی باید به مسئله حفظ گرما توجه کرد .
در این رابطه باید نکات زیر را مورد توجه قرارداد: 1- منبع ذخیرۀ آب گرم را باید به ضخامت حداقل mm 50 – ترجیحاً mm 75- با یک ماده عایق خوب به طور کامل عایق بندی کرد.
2- آب گرم نباید در لوله هایا رادیاتورهای حوله خشک کن گردش داشته باشد.
3- طول لوله های نقاط تخلیه به ویژه در سینکهای ظرفشویی باید به حداقل کاهش یابد.
4- از گردش آب تک لوله ای در لوله های آب گرم یا لوله های هواکش باید جلوگیری کرد.
5- با عدم عایق بندی بخشی از منبع آب گرم نباید امکان گرم شدن گنجه های لباس خشک کن را فراهم ساخت.
6- یک ترموستات موثر باید کنترل دمای آب را در دمای حداکثر oc 60 برای آب سخت موقت و حداکثر oc 71 برای آب سبک بر عهده داشته باشد دمای پایین تر آب سخت موقت به نحو چشمگیریی از میزان رسوب آهک می کاهد.
آبگرمکنهای برقی نوع فشاری : این آبگرمکنها همواره باید از طریق مخزن ذخیره آب سرد تغذیه شوند.
ظرفیت آبگرمکنهای نوع فشاری از 50 تا 450 لیتر متفاوت است.
یکی از مفیدترین این آبگرمکنها ، آبگرمکن زیرسینکی نام دارد که این آبگرمکن به دو المنت گرمایی مجهز است، یکی از المنتها در نزدیکی سطح فوقانی قرار دارد که حدود 23 لیتر آب گرم را برای مصرف عمومی حفظ می کند .
المنت تحتانی زمانی گرم می شود که به مقادیر بیشتری آب گرم جهت وانها یا رختشویی احتیاج باشد .
این آبگرمکن از توانایی کافی جهت تامین آب گرم یک خانه کوچک برخوردار است.
برای استفاده از این آبگرمکن در بلوکهای ساختمانی باید در هر طبقه یک مخزن ذخیره آب سرد مستقر کرد و لوله کشی را همانند لوله کشی یک خانه انجام داد.
برای صرفه جویی در هزینه مخازن جداگانه ذخیره آب سرد، آبگرمکنها را می توان از طریق یک مخزن در سطح بام تغذیه کرد انضعاب نغذیه آب سرد هر ابگرمکن باید از سطح بالاتری نسبت به قسمتهای فوقانی آبگرمکن گرفته شود، زیرا این امر از کشیده شدن آب آبگرمکن بالاتر به داخل آبگرمکنهای پایین تر جلوگیری می کند وجود یک لوله هواکش بر روی لوله ت

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود تحقیق سیستم های حرارتی و برودتی 33 ص.DOC ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود تحقیق سیستم های حرارتی و برودتی 33 ص.DOC – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود سیستم های حرارتی و برودتی 33 صDOC;تحقیق سیستم های حرارتی و برودتی 33 صDOC;مقاله سیستم های حرارتی و برودتی 33 صDOC;سیستم های حرارتی و برودتی 33 صDOC

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *