دانلود روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره 12 ص 12 صفحه + zip

دانلود روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره 12 ص تحقیق روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره 12 ص مقاله روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره 12 ص روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره 12 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 12

حجم فایل: 14 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 12 صفحه

روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره اعمال اصلاحاتی در پوسته ساختمان، تجهیزات HVAC و سیستم‌‌های روشنایی و همچنین روش‌های راهبردی و نگهداری در این فهرست پیشنهاد شده بودند.
در این فهرست، تكیه بسیاری بر روی ساختمان‌های صنعتی و همچنین ملاحظات عمومی HVAC شده بود.
این فهرست در زمان خود به دلیل ملاحظات انرژی آن دوران، با استقبال بسیار مناسبی روبه‌رو شد.
تكیه بسیار بر روی ساختمان‌های صنعتی و همچنین ملاحظات عمومی موجود در آن زمان بود.
امروزه نیز حفاظت از منابع انرژی و صرفه‌جویی در مصرف آن، یك اولویت اصلی برای مالكان ساختمان به شمار می‌آید، روندی كه به نظر می‌رسد فراتر از موج به وجود آمده در مورد قیمت نفت، گاز و برق و همچنین عدم قطعیت تامین این مواد، همچنان ادامه داشته باشد.
هرچند فهرست سال 1975 دارای موارد صرفه‌جویی در انرژی بوده كه امروزه نیز همچنان دارای اعتبار است، اما اصلاحات بسیاری نیز در هنر صرفه‌جویی در انرژی صورت گرفت.
بدیهی است كه اشاره به تمام موارد مرتبط با این زمینه امكان‌پذیر نیست و هدف از این فهرست، تنها ارائه ایده‌ای از پیشرفت‌های در حال انجام در زمینه سیستم‌های دارای بازدهی انرژی بالا است، نه مستند ساختن تمام راه‌های صرفه‌جویی در انرژی.
برخی از روش‌های قدیمی مانند «تعمیر پنجره‌های شكسته» از این لیست حذف شده و در عوض یك بخش جدید با نام «شیوه‌های موثر» به این فهرست اضافه شده‌اند.
همچنین، فهرست مذكور جهت سهولت استفاده به بخش‌های فرعی تقسیم شده است.
مهندسان بایستی موارد ذكر شده در این فهرست را مورد ارزیابی قرار دهند تا اطمینان حاصل كنند كه این روش‌ها، برای ساختمان‌های موردنظرشان مناسب و ایمن هستند.
شیوه‌های موثر 1 – در برنامه‌های عملكردی فراتر از دستورالعمل‌های اجباری، به شكل داوطلبانه شركت كنید.
به عنوان نمونه‌ای از این برنامه‌ها، می‌توان برنامه «راهبری در طراحی انرژی و محیط‌زیست LEED» اشاره كرد.
2 – اطمینان حاصل كنید كه طراحی موجود با دستورالعمل‌های صرفه‌جویی در انرژی «در صورت قابل اعمال بودن» و یا استانداردهای ASHRAE تطابق داشته باشد.
3 – مدارك بهره‌برداری و نگهداری سیستم را به روز نگاه داشته و مطمئن شوید كه كاركنان این بخش دارای دانش فنی لازم بوده، آموزش‌های لازم را دریافت كرده، اطلاعات لازم را در اختیار داشته و در وظایف خود به صورت فعال عمل می‌كنند.
4 – اهدافی كه مورد مصرف و نیاز به انرژی تدوین كرده و آنها را با پرسنل عملیاتی در فواصل زمانی مناسب مورد ردیابی و بحث قرار دهید.
5 – برای اینكه چرخه عمر ساختمان را در طول مراحل طراحی، ساخت و بهره‌برداری در ذهن داشته باشید، به صورت گروهی عمل كنید.
6 – به ساكنان ساختمان مورد درك و گزارش دادن كیفیت هوای داخل و مشكلات انرژی آموزش داده و روش‌هایی برای تشویق آنان در این زمینه در نظر بگیرید.
7 – در بازنگری‌های عمومی و هم‌ارز طراحی برای آشنایی با دستورالعمل‌ها و استانداردها شركت كنید.
8 – شركت در سازمان حرفه‌ای را تشویق كرده، آموزش‌هایی در مورد شیوه‌های تداوم‌پذیر تدارك ببینید، در نشریه‌های كیفیتی مشترك شوید و پایگاه‌های اینترنتی مفید را نشانه‌گذاری كنید.
ساختمان پوسته ساختمان:به‌كارگیری پوسته

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره 12 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره 12 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره 12 ص;تحقیق روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره 12 ص;مقاله روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره 12 ص;روشهای صرفه جویی ازدرو پنجره دوجداره 12 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *