دانلود ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسه سعادت بوشهر 41 ص 38 صفحه + zip

دانلود ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسة سعادت بوشهر 41 ص تحقیق ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسة سعادت بوشهر 41 ص مقاله ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسة سعادت بوشهر 41 ص ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسة سعادت بوشهر 41 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 38

حجم فایل: 40 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 38 صفحه

ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسة سعادت بوشهر این مقاله در 20 صفحه تنظیم و مندرجات آن به شرح زیر است: – خلاصة نوشتار 1- پیشینة مكتب داری و بنیان نخستین مدرسه در بندر بوشهر.
2- پایه گذاران دیرین و نگهداران راستین مدرسة سعادت.
3- مباحثی پیرامون معلّمان مدرسه.
4- سخنی پیرامون مدرسة سعادت و دانش آموزان آن.
5- وضعیت امتحانات وكیفیت نمرات.
6- جوایز و هدایا.
7- هزینه و تأمین درآمد و بودجة مدرسه.
8- منابع و مآخذ.
9- پیوست ها؛ شامل: 1- پیشینة برنامة درسی وكیفیت كتاب ها، اجزا و وسایل تعلیم و تربیت (وسایل مخصوص كلاس ها، وسایل ویژه و موجود در دفتر مدرسه، وسایل و ابزار موجود در مدرسه) آدس منزل: تهران، الهیّه، خیابان خزر (نبش كوچة فرهاد)، پلاك 53، طبقة 8 ، دكتر سیّد احمد حسینی كازرونی كد پستی: 1914814591 ، تلفن: 2641068 / 2001126 ، همراه: 2004354 0911 محلّ كار: بوشهر ، دانشگاه آزاد اسلامی (به صورت پروازی) ، دانشكدة ادبیّات و علوم انسانی ، تلفن: 2004354 0911 خلاصة نوشتار: معارف پروری و روشنفكری، همراه با فراورده ها و محصولات فرهنگی در بوشهر و در دوران گذشته و كنونی، پیشینه ای بس طولانی دارد.
به قدمت تمدّن و تاریخ روزگارانش، از عصر عیلامیان تا قرون جدید و از دوران معاصر تاكنون.
در دوران معاصر، مدرسة سعادت بوشهر به طرز جدید در سال 1317 هـ .
ق.
(مطابق با 1278 هـ .
ش.
و 1896 میلادی) در محلّ كنونی آن كه هنوز به همان نام پابرجاست، در 108 سال پیش پایه گذاری شد.
مدرسة سعادت كه شكل تحوّل یافتة مدرسة احمدیه در بوشهر می باشد توسّط احمدخان دریابیگی، حاكم بلندآوازة بوشهر و بنادر خلیج فارس – كه خود دانش آموختة رشتة فنون مهندسی از دارالفنون – تهران بود، بنیان گذاری شد.
نام مدرسه از نام خانوادگی نخستین معلّم و مدیر این مدرسه كه سعادت بود اخذ و بر آن مدرسه اطلاق گردید.
مدرسة سعادت بوشهر كه در زمان سلطنت مظفّرالدّین شاه قاجار افتتاح گردیده، نخستین مدرسة غیرانتفاعی كشور بوده كه با خودیاری مردم، زیر نظر انجمن معارف و وكلای منتخب مدرسه اداره می شده و دولت وقت، هیچ گونه هزینه ای از بابت ادارة آن نداشته است.
این مدرسه از پاره ای جهات از نظر ساختمانی، آموزشی، اداری و مالی، روش تعلیم و تربیت، وسایل و ابزار و عناصر دیگر در آن زمان، منحصر به فرد و دارای ویژگی های خاصّ خود بوده است.
تحصیل كردگان این مدرسه، بعدها از جملة روشنفكران و بزرگان علم و ادب، بازرگانی و تجارت، حرفت و صنعت، لیاقت و هنر، عمران و آبادی و مدیریت های گوناگون اداری و علمی و آموزشی در منطقه بوده اند و در سطح كشور و خارج از آن صاحب مقامات عدیده ای گردیده اند.
غالب دانش آموختگانش در یك صد سال پیش، برای تكمیل تحصیلاتشان راهی ممالك مترقّی غرب شدند و پس از فراغت از تحصیل و برگشت به وطن، در رده های بالای مشاغل مملكتی به ارائة خدمات پرداختند.
ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسة سعادت بوشهر (ازجملة نخستین مدارس كشور) دكتر سیّد احمد حسینی كازرونی – دانشیار گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی – بوشهر 1- پ

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسه سعادت بوشهر 41 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسه سعادت بوشهر 41 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسه سعادت بوشهر 41 ص;تحقیق ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسه سعادت بوشهر 41 ص;مقاله ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسة سعادت بوشهر 41 ص;ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسه سعادت بوشهر 41 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *