دانلود شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت 44 صفحه + zip

دانلود شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت تحقیق شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت مقاله شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 44

حجم فایل: 27 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 44 صفحه

بسمه تعالی فصل اول: كلیات، هدف، پیشینة تحقیق، روش كار و تحقیق فصل اول – كلیات (اطلاعاتی راجع به محل انجام پروژه) شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت در تاریخ تأسیس شد و وظیفة اصلی آن سهامداران شركت تجهیزات توربو كمپرسور نفت، شركت تجهیزات توربو كمپرسور نفت (60%) و شركت صنایع تجهیزات نفت (40%) هستند.
چند سال پیش هنگامی كه شركت ملی گاز ایران موظف شد خط لوله سراسری شمارة 3 از جنوب (كتگان) به مناطق شمالی و مناطق مركزی كشور را احداث نماید.
در این میدان یكی از مهمترین بخش های پروژه كه در حقیقت ساخت توربو كمپرسورهای گازی بود طی مناقصه ای به شركت (Alstom Power) آلستوم پاور سوئد واگذار شد.
گاز در خط لوله در طی زمان و مسافت های طولانی انتشار پیدا می كند.
برای رفع این مشكل ایستگاه های تقویت فشار طراحی شده و در آنجا گاز توسط كمپرسور كمپرس (فشرده) شده و در مسری خود با فشار حركت داده می شود.
توربین وظیفه به حركت درآوردن كمپرسور را دارد.
در حقیقت توربین نیروی محركه كمپرسور می باشد.
در عین حال توربین ها از نوع گازی (نه بخار و .
.
.
) هستند.
شركت آلستوم كه بعد از مدتی اعلام ورشكستگی نمود و توسط كمپانی مشهور زیمنس (آلمان) خریداری شد.
پس از برنده شدن در این مناقصه شركت توربو كمپرسور نفت (otc) را به عنوان پیمانكار خود در ایران برگزید.
در این پروژه مونتاژ توربین های 25 مگاواتی به عهده یكی از شركتهای زیرمجموعه otc یعنی شركت تجهیزات توربو كمپرسور نفت نهاده شد.
كارگاه مكونتاژ این شركت در شهرك صنعتی شمس آباد – 45 كیلومتری اتوبان تهران – قم احداث شد و دفتر آن هم اكنون در خیابان گاندی – خیابان چهاردهم می باشد.
شركت OTCE یك هیئت مدیره دارد كه در آن جناب آقای مهندس منتظری به سمت مدیرعامل برگزیده شده اند و 6 معاونت به نام های زیر دارد.
معاونت مالی – اداری – معاونت بازرگانی – معاونت طرح و برنامه – معاونت تولیذ – معاونت تحقیق و توسعه و معاونت فنی و مهندسی.
چارت سازمانی شركت به شكل زیر می باشد.
یكی از زیرمجموعه های معاونت طرح و برنامه دپارتمان مهندسی صنایه می باشد.
و شرح وظایف آن نیز به شرح زیر می باشد.
در بخش تولید 3 سمت اصلی وجود دارد یكی بخش مونتاژ و دیگری بخش تست و راه انداری.
مدیریت مونتاژ شامل 3 زیرگروه پایپلینگ، مكانیك و الكتریال می شود كه این سه گروه همانطور كه از اسم آنها پیدا مسوؤلیت مونتاژ و نصب قطعات مكانیكی توربینی و قطعات پایپینگ ها و مجموعه كامل كابل كشی ها و .
.
.
مربوط به الكتریكال را دارند.
بخش تست و اره اندازی در حقیقت عهده دار كنترل تمام سیستم های مونتاژ شده است.
فصل دوم مقدمه (فصل) بهتر است قبل از آنكه استقرار بپردازیم، جایگاه آنرا در دید كلان برنامه ریزی معرفی شود تا در ابتدای كار درك بهتری نسبت به آن ایجاد شود.
همچنین اهمیت آن بیش از پیش روشن گردد.
در اینصورت می بایست به سراغ «برنامه ریزی تسهیلات» برویم.
لغتی كه در سالهای اخیر به طور خاص در صنعت از آن بسیار یاد شده و مقالات و كتاب های متنوع و زیادی در این باره نوشته شده است مدل های پیچیده ریاضی ارایه شده و روش ها و راه‌كارهای تحلیلی و آزمایشی مختل

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت;تحقیق شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت;مقاله شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت;شركت تجهیزات توربو كمپرسورنفت

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *