دانلود شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 ص.DOC 195 صفحه + zip

دانلود شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 صDOC تحقیق شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 صDOC مقاله شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 صDOC شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 صDOC

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 195

حجم فایل: 92 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 195 صفحه

آشنایی با مشانیر در سال 1350 مشانیر با عنوان شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق شروع به كار كرد و در سال 1359 به ثبت رسید و متناسب با افزایش نیاز صنعت آب و برق گسترش یافته و با داشتن شرایط مناسب در زمینه نیروی متخصص در زمینه های مختلف علمی و صنعتی بعنوان یكی از بزرگترین شركتهای مهندسی مشاور قادر می‌باشد در طرحهای زیر بنایی و پروژه های صنعتی در حد استانداردهای معتبر خدمات فنی مهندسی و مشاوره ای ارایه دهد.
برای اشنایی بیشتر می توان با معرفی تقسیم بندی این مجموعه توانمندیهای آن را بررسی نمود.
1-معاونت طرحهای مهندسی و تولید ( پروژه های نیروگاهی حرارتی و نیروگاههای گازی و گروههای تخصصی ) تحت نظر ایشان مشغول به فعالیت می باشند.
2-معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی 3-معاونت پستها و خطوط فشار قوی 4-معاونت سد و نیروگاههای آبی(سد گدارلندر، سد شهید عباسپور، سد مارون، سد زاب و…) 5-معاونت بخشهای ویژه) نیروگاههای بادی، آب شیرین كن و …) امكان سنجی نیروگاه احداث نیروگاه پس از طی مراحل مطالعاتی و علمی با اجرای عملیات ساختمانی و مهندسی عمرات آغاز می شود.
این مرحله، تحقیقات ژئوتكنیكی را با بررسی ژئوفیزیكی محل احداث آغاز می كند و پس از حفاری ها و تحقیقات مربوط به منابع اب زیر زمینی و توصیف و رده بندی زمین محل احداث نیروگاه را بررسی می نماید، در عین حال خطر زلزله را در حین مراحل زمین شناسی به صورت ارتباط زمین و زمین لرزه و دینامیك پوسته زمین مورد سنجش قرار می دهد.
سپس با تخصص خود در زمینه خاك و پی به طراحی و ساخت پی ها می پردازد و مرحله پی سازی در پی های سازه های اصلی و فرعی مانند سالن توربین اهمیت بیشتری می یابد در نهایت با روشهای ساخت متفاوت و محاسبات تجهیزات نیروگاهی و با در نظر گرفتن مقررات ساختمانی با انعقاد قرارداد عملیات عمرانی آغاز می شود.
تهیه و به روز نمودن برنامه زمان بندی و گزارش دلایل عقب ماندگی هر فعالیت و در صورت امكان ارایه راه حل برای جبران عقب افتادگی را كنترل پروژه می نامند.
معمولاً در یك گزارش كنترل پروژه S-curve یا منحنی برنامه اولیه و منحنی پیشرفت واقعی جهت مقایسه آورده می شوند.
روش برنامه ریزی به صورت زیر است.
شناخت ماهیت پروژه شناخت روش و اجرای پروژه تقسیم یا شكستن پروژه به تعدادی فعالیت كه برای انجام كار لازم می باشد تنظیم بهینه زمان و مدت اجرای هر فعالیت با در نظر گرفتن تقدم و تأخر فعالیتهای دیگر به نحوی كه پروژه در مدت زمان تعیین شده به اتمام برسد.
نیروگاه گازی احداث نیروگاه گازی بستگی به عوامل مختلفی در هر كشور دارد این عوامل عبارتند از: آیا كشور مورد نظر خود تولید كننده نیروگاه است.
كشور مورد نظر قابلیت انجام كلیه عملیات بازسازی و تعمیرات چه نوع نیروگاهی را داراست آیا كشور مورد نظر خود از لحاظ منبع نفت و گاز غنی است.
نیروگاه گازی مورد نظر چه راندمانی دارد هزینه پرسنل و آموزش افراد در چه حدی است.
نتیجه نهایی این است كه استفاده از توربین گاز در تأمین بار پیك با بار تولیدی پایه مناسب و مطلوب است و در غیر این صورت هزینه و پریود تعمیرات بالا خواهد رفت.
در فصل های پاییز و بهار كه مصارف خانگی سوخت گاز كم می شود، سوخت گاز از پایداری بیشتری برخوردار است ولی در فصول تابس

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 ص.DOC ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 ص.DOC – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 صDOC;تحقیق شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 صDOC;مقاله شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 صDOC;شركت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 صDOC

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *