دانلود عصر اطلاعات 14 ص 22 صفحه + zip

دانلود عصر اطلاعات 14 ص تحقیق عصر اطلاعات 14 ص مقاله عصر اطلاعات 14 ص عصر اطلاعات 14 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 22

حجم فایل: 11 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 22 صفحه

عصر اطلاعات عملیات روانی فرماندهان جنگ به این نتیجه رسیده اند كه عملیات روانی تاثیرات بسزایی در جنگ دارد بر طبق كتاب جنگ لتركارل ون كلاسوتیز، جنگ عمل خصمانه ای است كه با غلبه بر دشمن به اهداف خود می رسیم، سان تزرو در 2000 سال پیش فرضیه ای را ارائه كرد كه اساس آن غلبه بر دشمن بدون جنگ و خونریزی می باشد كه هنوز این فن ساده و كم هزینه یكی از بنیادهای جنگ روانی می باشد و بالاخره پروزی نهایی و شكست دشمن باید در افكار صورت گیرد.
با قرار دادن ایدئولوژی كلاسوتی و سارتز در كنار هم به یك اصل مهم در عصر اطلاعات عملیاتی روانی دست می یابیم.
غلبه بر دشمن برای دستیابی به اهداف بدون جنگ و خونریزی امروه این اصل رابطه خاصی با افزایش نظریه آمریكایی ها بر عجز آنها از تلفات داروی عصر اطلاعات (Psyop) بیش از دیگر تجهیزات جنگی قابلیت ما را در رسیدن به اهداف ملی بدون جنگ و خونریزی افزایش می دهد.
جنگ آوری مدرن و تكنیكهای سیاسی نمایانگر روشهای بی شماری در حل اختلالفات برای ملت‌هاست جدول شماره 1 نمونه از ارتش و سیاست و راههای اقتصادی را نشان می دهد كه اندازه طیف بحران می باشد این طیف به شاخه های فرعی صلح و بحران و جنگ تقسیم موقعیتی مابین جنگ و صلح می باشد.
ابر قدرتهای جهانی هنوز هم به دنبال راه حل های صلح آمیز در مناطق بحران زا می باشند به صلح كامل نه جنگ كامل برای مثال استفاده از حربه های اقتصادی نتیجه های چند جانبه دارند بر طبق مطالعات مركز انجمن ملی صنعت گران تحریم های اخیر قریب به 73 مورد در سالهای 1993 تا 1996 بوده است كه متاسفانه اكثریت آنها برای تغییر در حكومت مورد نظر به نتیجه نرسیده عملیات صلح طلبانه در كشور بوسنی به دلیل هزینه بالا و سرباز گیری وسیع موفقیت آمیز بود .
اطلاعات رزمی جز اینكه پیچیدگی های مشكلات رفع مسالمت آمیز بحرانها، عملیات ادغام و جابجایی ها را بیشتر می كند توانایی و كارایی دیگری ندارد.
هنگامی كه تعاریف بسط داده شد و موشكافانه با آنها برخورد شد، اطلاعات رزمی نیز در نشریه ای مشترك، اصول مدییت و كنترل عملیات را تشریح كرد .
اصول مدیریت و كنترل عملیات (C2W) به عنوان عملیات دسترسی به اطلاعات برتر تاثیر گذار بر اطلاعات دشمن- تجزیه اساسی اطلاعات، سیستم های اطلاعاتی شبكه های كامپیوتری در طول دفاع از اطلاعات شخصی اصول تجزیه اطلاعات سیستم های اطلاعاتی ارتباط با شبكه های كامپیوتری ظرفیت اطلاعات رزمی IW در مقابل طیف بحران از صلح تا جنگ سیاسی اقتصادی نظامی در نمودار 2 نمایش داده شده است.
همان گونه كه در نمودار 3 نشان داده شده است فرماندهی و كنترل جنگ (C2W) هم طیف بحران می باشد اما عضوی متفاوت و جدا از سایر اعضاء برای مثال ارتش در زمان جنگ هنگامی برگ برنده خود را رو می كند كه اوضاع به اوج وخامت خود رسیده باشد و این موضوع غالباً به یك منبع قابل دسترسی نیاز دارد كه اخبار را به صورت نادرست پخش كند .
با این حال باز هم ممكناست مورد سوءظن قرار گیرد.
از طرف دیگر عملیات روانی عاملان امنیتی به طور مداوم به همراه ارتش اطلاعات بحرانی دشمنان خود را در مقابل ارتش های دوست تكذیب می كند.
عملیات روانی به عنوان عملیات طراحی شده به منظور انتقال اطلاعات و شاخص های انتخاب شده برای كشورهای دیگر به منظور تحت تاثیر قرار

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود عصر اطلاعات 14 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود عصر اطلاعات 14 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود عصر اطلاعات 14 ص;تحقیق عصر اطلاعات 14 ص;مقاله عصر اطلاعات 14 ص;عصر اطلاعات 14 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *