دانلود مدیریت اسناد 117 ص 191 صفحه + zip

دانلود مدیریت اسناد 117 ص تحقیق مدیریت اسناد 117 ص مقاله مدیریت اسناد 117 ص مدیریت اسناد 117 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 191

حجم فایل: 47 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 191 صفحه

بخش یك(املاك) روش قبول درخواست ثبت املاك ثبت املاك و اسناد كه موضوع قانون ثبت است مانند هر قانون دیگر از قبیل قانون مدنی و كیفری و غیره برای خود هدفی دارد كه یكی از اهداف عمده و اساسی ثبت املاك حفظ مالكیت مالكین و ذوی الحقوق نسبت به آنهاست تا از تجاوز و تعدی دیگران در امان بماند و مالكیت افراد از امنیت برخوردار باشد با این مقدمه و بموجب ماده 9 قانون ثبت اسناد و املاك مصوب 26 اسفند 1310 مقرر گردید كه از تاریخ تصویب قانون در نقاطی كه اداره ثبت وجود داد و در سایر نقاط پس از تشكیل اداه ثبت كلیه اموال غیر منقول هر ناحیه به ثبت برسد و سایر نقاط پس از تشكیل اداره ثبت كلیه اموال غیر منقول هر ناحیه به ثبت برسد و لذا عده كثیری از مردم در اجرای ماده 10 و 11 قانون مذكور در وقت مقرر نبادرت به ثبت املاك خود در اقصی نقاط كشور نموده اند.
اما بعد از انقضاء مواعد مقرر كسانیكه موفق به ثبت املاك خود در اجرای ماده 11 قانون ثبت نشده اند می توانند برابر ماده 12 قانون مذكور نسبت به ملك خود تقاضای ثبت نمایند كه جریان آن به شرح زیر می باشد: ابتدا متقاضی بایستی تقاضای خود را همراه با یك برگ استشهاد محلی كه به تأیید اهالی محل و همسایگان و مجاورین و معمرین رسیده باشد منضم به فتئكپی شناسنامه خود و سسایر مدارك دیگر از قبیل قولنامه عادی یا هر مدرك مرسوم دیگری كه در محل عرف است به اداره ثبت محل وقوع ملك تسلیم نماید.
در استشهاد محلی یا قولنامه عادی بایستی حدود و مشخصات ملك بطور اجمال قید شود در صورتیكه متقاضی آن را بطور عادی از دیگری خریداری نموده مشخصات فروشنده نیز بایستی قید شده باشد.
مسئول اداره ثبت بعد از بررسی مدارك ابزاری در صورتیكه آنها را كافی تشخیص داد، دستور ثبت تقاضا را در دفتر اندیكاتور صادر و وقت بازدید و معاینه محلی را با توجه به دفتر اوقات كه در اختیار دارد تعیین و به متقاضی اعلام می دارد.
متصدی دفتر اندیكاتور پس از ثبت تقاضا در دفتر سوابق را جهت تشكیل پرونده و انجام امور مقدماتی مربوط به بایگانی ارسال می دارد.
مسئول بایگانی با مراجعه به دفتر توزیع اظهارنامه و سوابق امر عدم سابقه ثبت و مجهول بودن ملك را گواهی و در صورتیكه مقداری از سهام ملك مورد تقاضا قبلاً ثبت شده باشد مقدار سهام مجهول باقیمانده را تعیین و مراتب را گواهی نماید.
تذكر1: دفتر توزیع اظهارنامه دفتری است كه املاك بخشهای مختلف حوزه ثبتی هر شهرستان به ترتیب پلاك كوبی در آن شماره گذاری گردیده.
سپس در وقت مراجعه متقاضی در روز مقرر متصدی بایگانی پرونده را نزد مسئول اداره ارسال و او با توجه به دفتر اوقات نماینده و نقشه برداری را جعت عزیمت به محل وقوع ملك بمنظور تحقیقات محلی و احراز تصرف مالكانه متقاضی و تنظیم صورت مجلس و ترسیم ملك تعیین و نیز وقت مراجعه بعدی متقاضی را جهت اخذ نتیجه به او اعلام می دارد.
بدیهی است چنانچه محل وقوع ملك خارج از شعاع 30 كیلومتر باشد و به نماینده و نقشه بردار فوق العاده مأموریت و هزینه سفر تعلق گیرد متقاضی مكلف است فوق العاده یاد شده را به حساب سپزده ثبت وایز نماید كه در این صورت پرونده به حسابداری ارسال و پس از محاسبه میزان فوق العاده متعلقه نسبت به ایام مأموریت متصدی حسابداری قبض سپرده را صادر و به متقاضی تسلیم و او پس از تودیع در بانك

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود مدیریت اسناد 117 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود مدیریت اسناد 117 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مدیریت اسناد 117 ص;تحقیق مدیریت اسناد 117 ص;مقاله مدیریت اسناد 117 ص;مدیریت اسناد 117 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *