دانلود مدیریت بحران 64ص 63 صفحه + zip

دانلود مدیریت بحران 64ص تحقیق مدیریت بحران 64ص مقاله مدیریت بحران 64ص مدیریت بحران 64ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 63

حجم فایل: 34 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 63 صفحه

ملاحظات: هدف گرد آورنده از جمع آوری مطالب، ارزیابی متون مدون و نقد یك به یك موضوع بود.
ولی متاسفانه بدلیل عدم وجود منابع مختلف مدیریت بحران و تجربه و سابقه فرهنگی كم و ضعیف كشور ما در این زمینه، امكان مقایسه و نقد متعدد وجود نداشته .
لذا اینجانب به اختصار به تشریح مطالب پرداخته و در انتها با توجه به پیشینه بسیار كم مدیریت بحران در ایران به نقد از عملكرد اخیر این مدیریت در زلزله بم پرداخته ام.
با آرززو به اینكه روند رو به ترقی كشور حادثه خیزمان را در این امر مهم (مدیریت بحران) شاهد باشیم.
فهرست: روند برنامه ریزی برای دستیابی به طرح جامع مدیریت بحران برنامه ریز شهری برای دستیابی به یك طرح آمادگی و مدیریت بحران در زمین لرزه الگوی برنامه ریزی مقابله با بحران ناشی از زمین لرزه در یك شهر مدلهای عمومی مدیریت بحران مدل مدیریت بحران در كشور تركیه زلزله بم شهر بم پیش از سانحه شهر بم پس از سانحه بررسی اقدامات انجام شده در شهر بم نقد و بررسی كلی از اقدامات انجام شده در بم فهرست ابنیه تاریخی خراب شده در زلزله بم پیشینه تاریخی ارگ بم در یك نگاه اقدامات انجام شده در پایگاه پژوهشی ارگ بم عكسهایی از ارگ بم قبل و بعد از خرابی عكسهای هوایی آلبوم مقدمه: ایران یكی از زلزله خیزترین كشورهای جهان است.
در قرن بیستم، به طور تقریبی هر ده سال یك زلزله مخرب با بزرگی بیش از 5/6 در كشور ما به وقوع پیوسته است.
متاسفانه به دلیل سیستم ساخت و ساز سنتی و غیرمقاوم در برابر زلزله خسارت جانی و مالی ناشی از این زلزله ها بسیار بوده است.
متوسط تلفات این زلزله ها در قرن بیستم در ایران، تا بیش از 3 هزار نفر در سال گزارش شده است.
درحالی كه پیشرفت علم زلزله شناسی و مهندسی زلزله در سطح جهانی، به خصوص در چند دهه اخیر باعث كاذهش چشمگیر تلفات جانی و خسارات مالی پیشرفته دنیا شده است.
البته در همه كشورها طراحی ساختمانها در برابر زلزله به دلایل اقتصادی به گونه ای انجام نمی شود كه پس از یك زمینه لرزه بزرگ هیچ گونه خسارتی بع آن وارد نشود.
فلسفه حاكم بر آیین نامه ها مبتنی بر آن است كه غالب ساختمانها (ازجمله ساختمانهای مسكونی) در زلزله های خفیف و متوسط حداقل خسارات سازه ای و غیرسازه ای را ببینند و در زلزله های شدید، بدون آنكه فرو ریزند، بتوانند مقاومت كنند.
فقط طراحی ساختمانهای با اهمیت زیاد با پذیرش هزینه بیشتر به گونه ای انجام می شود كه حتی پس از وقوع زلزله های شدید نیز قابل استفاده و بهره برداری باشند.
به عبارت دیگر، در آیین نامه ها به حداقل رساندن تلفات انسانی هدف اول كاستن از تلفات مادی هدف دوم است.
به همین دلیل امروزه، علت زلزله شناسی و مهندسی زلزله صرفا ساخت ساختمانهای ایمن نیست، زیرا متاسفانه هنوز قسمت بزرگی از ساختمانهای موجود در دنیا و ازجمله در ایران، ایمنی كافی ندارند و تخریب یا تقویت آنها در زلزله های احتمالی نیز، به دلایل اقتصادی، به صورت صددرصد امكان پذیر نیست.
از همین رو، شیوه های مدیریت پس از وقوع زلزله در شهرهای زلزله زده باید مورد توجه واقع شوند تا نیازهای بازماندگان و كسانی كه از زلزله جان سالنم بدر برده اند به درستی تعیین و در زفع به موقع آنها اقدام شود.
بنابراین بهتر است در ابتدا و قبل از اق

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود مدیریت بحران 64ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود مدیریت بحران 64ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مدیریت بحران 64ص;تحقیق مدیریت بحران 64ص;مقاله مدیریت بحران 64ص;مدیریت بحران 64ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *