دانلود مدیریت سیستم 16 صفحه + zip

دانلود مدیریت سیستم تحقیق مدیریت سیستم مقاله مدیریت سیستم مدیریت سیستم

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 16

حجم فایل: 15 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 16 صفحه

* سیستم : مجموعه ای از اجزاست که به هم وابسته اند و هدف مشترکی را دنبال می کنند.
ورودی خروجی فرآیند بازخور هدف کنترل خور محیط * یک سیستم از تشکیل می شود.
Outputs خروجی ها Process فرآیندها Inputs ورودی خدمت به مردم هر چه بیشتر بهتر و جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات رسیدگی به کارهای بانک مردم و کسانی که به بانک مراجعه می کنند.
جهت دریافت یا پرداختن پول و چک ، سفته و پرداخت اقساط وام یا دریافت حقوق – پرداخت وام های کوتاه مدت و بلند مدت انجام خدمات بانکی (گرفتن پول و آب و برق و تلفن شارژ و .
.
.
اجام کارهای حسابداری و مالی نگهداری پول های مردم و اطمینان خاطر مردم از اینکه پولشان در بانک در امان است نگهداری و دریافت پول مردم و دادن سود به آنها ارائه خدمات و انجام دادن کارهای مربوط به عابر بانک ها و کارت های اعتباری که حتی در روزهای تعطیل هم بتوانند پول دریافت کنند.
ایجاد کارهای تبلیغاتی و دادن جایزه و تشویق مردم سرمایه گذاری بانک با پول های مردم سرمایه نیروی انسانی وسایل و ابزارهای مربوط به کار در بانک مدیر عامل – رئیس شعبه – صندوقدار معاون شعبه خدمات امور مالی – امور پس انداز امور حسابهای جاری و غیر جاری مدیریت تعمیر و نگهداری توسعه تکنولوژی زیر ساخت مدیریتی مدیریت مالی مدیریت منابع انسانی رضایت مشتریان بهینه سازی و خدمات رسانی بیشتر لجستیک برون داد تولید یا عملیات لجستیک درون داد *فعالیت های اصلی: 1- لجستیک درون داد: تعریف: کلیه فعالیتهایی که در سازمان انجام می گیرد تا ورود و مواد اولیه به ابتدای فرآیند تولیدبرآورده می شود.
یا هر آنچه موضوع سیستم قرار می گیرد یا ماده ای که روی آن سیستم عملیات می کند.
که بانک به عنوان یک سازمان فاقد این فعالیت ها است.
2- تولید عملیات تعریف :کلیه فعالیتهائی که جهت تبدیل ورودی به خروجی انجام می گردد.
* با هر آنچهموضوع سیستم است یا ماده ای که روی آن سیستم عملیات صورت می گیرد حسابداری یا امور مالی: که کارش تجزیه و تحلیل پول و حساب ها و مشخص کردن بدهکار و بستانکار بین بانک ومشتریان و کسب سود و زیان است و تحویل نتیجه به مراتب بالاتر.
واحد پشتیبانی: که کار رساندن وسایل کاری مورد نیاز کارمندان را بر عهده داردو مثل تعمیر و نگهداری وسایل ضروری – پذیرایی از کارمندان – تبلیغات و چاپ بروشورهای خاص و مراسم های مختلف مثل قرعه کشی ها و جشن ها و .
.
.
صندوقدار که کارکردن پول از مشتریان را بر عهد ه دارد – کار حساب و کتاب دستی و.
.
.
.
کارمندان که هر کدام وظیفه ای را بر عهده دارند.
گرفتن پول آب و برق و گاز و تلفن و.
.
.
دادن حقوق وصول چک و پرداخت آن برداشت و واریز پول در حساب و یا به حساب پلیس نگهبان که مسئولیت محافظت را در بانک بر عهده دارد.
واحد خدمات – خدمت رسانی 3- لجستیک برون داد تعریف : تمامی فعالیت هائی که موجب می گردد که محصول تولید شده جهت آماده شدن و نحویل به مشتری می شود مثل بسته بندی و .
.
.
که این فعالیت هم شامل بانک نمی شود.
4- بهینه سازی یا خدمات بیشتر یا بازاریابی فر

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود مدیریت سیستم ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود مدیریت سیستم – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مدیریت سیستم;تحقیق مدیریت سیستم;مقاله مدیریت سیستم;مدیریت سیستم

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *