دانلود مصالح ساختمانی 15 ص 12 صفحه + zip

دانلود مصالح ساختمانی 15 ص تحقیق مصالح ساختمانی 15 ص مقاله مصالح ساختمانی 15 ص مصالح ساختمانی 15 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 12

حجم فایل: 30 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 12 صفحه

مقدمه امروزه صنعتگران كفسازی را حلقه‌ای از زنجیره فرایندهای صنعتی محسوب كرده و این نوع نگاه به كفسازی بیش از آنكه از استدلالهای دست‌اندركاران فن كفسازی تأثیر پذیرفته باشد ، برگرفته از تجربیات ناموفق صنعتی بوده است.
كارفرمایان امروه، انتظارات گسترده ، متنوع و مناسب با كاربری كف دارند.
عرصه فعالیت در این بحث بسیار گسترده است، به خصوص كه در زمینه كفسازی تا كنون حتی ابتدایی‌ترین آگاهی‌ها به مشتریان و كارفرمایان فواصل درزها چقدر باید باشد؟
چه نوع درزهایی باید تعبیه نمود؟
مزایای كف صنعتی خوب : كف‌پوشها در حقیقت بستر فرآیند تولید در یك كارخانه محسوب می‌شوند هر بار و نیرویی كه در كارگاه با آن سر و كار داریم به نوع با عبور از این بستر به لایه قابل اتكا زیرین كه احتمالاً زمین و یا یك دال بتنی است منتقل می‌شود.
بنابراین لازم است كه مقاومت مناسب در برابر بارهای ساكن و متحرك و همچنین سایش داشته باشند لذا برای این كفپوش استفاده از بتن پر مقاومت و ضد سایش توصیه می‌شود.
این انتخاب را زمانی آسانتر و با میل و رغبت خود انجا می‌دهیم كه برآورد نمائیم با آ‌سیب دیدن كفپوش چه حجمی از امور روزمره متوقف می‌گردد.
گرانولیت بر پایه سیمان : یك پوشش خشن‌تر با قابلیت انعطاف اجرائی كمتر ، ضخامت بیشتر و هزینه كمتر است.
اپوكسی بر پایه رزین : یك پوشش زیباتر، با تنوع بیشتر و ضخامت كمتر است .
گرانولیت گرانولیت از گرانولها طبیعی و صنعتی سخت با سختی 6 تا 7 در مقیاس مو ( Moh’s scale ) طی مراحل دقیق و كنترل شده ، طبق استانداردهای بین‌المللی تهیه می‌گردد.
این كف می‌تواند به عنوان یك كف دكوراتیو با استفاده از پیگمنتهای رنگی و دانه‌بندی‌های متنوع اجرا گردد.
گرانولیت : از تركیب دانه‌های سیمان ، گرانولهای سخت طبیعی ، آب و مواد افزودنی مخلوطی بدست می‌آید كه بصورت یكپارچه و همزمان با بتن‌ریزی به عنوان پوشش نهایی كف در ضخامتهای متفاوت اجرا می‌شود.
قطر سنگدانه‌های گرانولیت از 1/0 تا حداكثر 10 میلیمتر متغیر است.
گرانولیت با سیمان خاكستری شبیه بتن معمولی است ، اما با استفاده از پیگمنتهای رنگی معرفی به رنگهای دلخواه در می‌آید.
حداكثر مقدار مجاز پیگمنتها در روكش نهایی 5% وزنی سیمان مصرفی می‌باشد.
مشخصات گرانولیت : مقاومت فشاری فوق العاده مقاومت سایش در برابر ترافیك‌های سنگین مقاوم در برابر تردد لیفتراك عدم تولید گرد و غبار دارای تنوع رنگ و قابلیت ترمیم در كمتر از 72 ساعت مقاوم در برابر آتش‌سوزی مقاوم در برابر یخ‌زدگی سهولت در تمیز شدن صد در صد قابل شستشو عدم لغزندگی در زمینهای مرطوب ایمنی فیزیولوژی پایداری در درجه حرارتهای متغیر استانداردها استاندارد سنگدانه‌های سخت جهت كفپوشهای سخت 1-DIN 1100 روش‌های اجرای بتن‌های تحت سایش 2- BS 8204 روكش كف با كاربری سنگین 3- DIN 18560 سنگدانه جهت پوشش كف با تركیب سیمان 4- DIN 4226 الزامات دانه‌بندی برای سنگدانه‌های زیر 5- ASTMC 33-78 انواع گرانولیت : در دو نوع فلزی و غیرفلزی با دانه‌بندی‌های متفاوت تهیه می‌شود : 1- گرانولیت غیر فلزی ( GO/5 ) : تهیه شده از كانی غیر فلزی همراه با سرباره‌های صنعتی ، دانه‌بندی شده از صفر تا پنج میل

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود مصالح ساختمانی 15 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود مصالح ساختمانی 15 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مصالح ساختمانی 15 ص;تحقیق مصالح ساختمانی 15 ص;مقاله مصالح ساختمانی 15 ص;مصالح ساختمانی 15 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *