دانلود منابع انسانی با كیفیت ؛ كلید طلایی رقابت 16 ص 27 صفحه + zip

دانلود منابع انسانی با كیفیت ؛ كلید طلایی رقابت 16 ص تحقیق منابع انسانی با كیفیت ؛ كلید طلایی رقابت 16 ص مقاله منابع انسانی با كیفیت ؛ كلید طلایی رقابت 16 ص منابع انسانی با كیفیت ؛ كلید طلایی رقابت 16 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 27

حجم فایل: 18 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 27 صفحه

منابع انسانی با كیفیت ؛ كلید طلایی رقابت چكیده نیروی انسانی با كیفیت و دانش مدار مهمترین مزیت رقابتی سازمان و كمیاب ترین منبع در اقتصاد دانش محور امروز است.
ارائه محصولات و خدمات متفاوت و متمایز با كیفیت، كاهش هزینه ها، خلاقیت و نوآوری وافزایش رقابت پذیری از مزایای وجود منابع انسانی كیفی و دانش مدار است.
لذا سازمانهای پیشرو با درك این حقیقت، تلاش وصف ناپذیری جهت به كارگیری بهینه از این منبع كلیدی در حوزه های گوناگون از جمله كیفیت، تولید و مدیریت به منظور تحقق اهداف استراتژیك خود بااستفاده از شیوه ها و نظامهای نوین اثربخش كرده اند.
در این مقاله بااستفاده از روش مطالعات كتابخانه ای گسترده سعی گردیده است ضمن درك جایگاه نیروی انسانی باكیفیت در نظامهای كیفیتی و همچنین خود سازمان، به شناخت تعاملات میان سازمان و كیفیت، كیفیت و منابع انسانی، سازمان و منابع انسانی با كیفیت و در نهایت مدیریت و منابع انسانی با كیفیت و چگونگی دستیابی به این منبع ارزشمند بااستفاده از شیوه های نوین در امر مدیریت منابع انسانی پرداخته شود.
مقدمه لستر تارو می گوید: مبنای ثروت آفرینی در اقتصاد امروز، دانش و تخصص است.
تارو از انقلابی خبر می دهد كه نیروی حركت خود را از مغزها می گیرد و ارزش مغزها را بالا می برد.
بی شك عصر حاضر، عصر سازمانهاست و متولیان این سازمانها، انسانها هستند.
انسانهایی كه خود به واسطه در اختیار داشتن عظیم ترین منبع قدرت یعنی تفكر، می توانند موجبات تعالی، حركت و رشد سازمانها را پدید آورند.
(1) به واقع، در جهان پرشتاب و سرشار از تحول و رقابت دنیای امروز، آنچه كه موجبات تحقق مزیت رقابتی سازمانها را تضمین مـــــی كند.
نیروی انسانی با كیفیت، خلاق و پویا است.
از این روست كه در عصر حاضر، منابع انسانی دانشگر به عنوان مهمترین قابلیت سازمان در كسب مزیت رقابتی و همچنین عمده ترین دارایی نامشهود قلمداد شده و اعتقاد سازمانها نیز بر آنست كه باید كاركنان را پایه و اساس بهبود كیفیت و بهره وری كلیه فرایندهای سازمانی دانست و لذا باید این عامل را مبنای اصلی فرایند افزایش كارایی و اثربخشی و همچنین باارزش ترین سرمایه و كلید طلایی رقابت قلمداد كرد.
سازمانهای پیشرو باتلاش برای جذب، پرورش، نگهداشت و به كارگیری نیروهای دانشگر و زبده مزیت رقابتی امروز و فردای خود را تضمین خواهند كرد.
در این مقاله سعی شده است در خلال پرداختن به تعاملات میان سازمان، كیفیـت، مدیریت و منابع انسانی با كیفیت، به جایگاه این سرمایه و همچنین شیوه‌های نوین دستیابی به آن پرداخته شود.
سازمان و كیفیت اكنون كه در اقتصاد جهانی مشتریان بقای سازمانها را رقم می زنند، دیگر شركتها نمـــــی توانند به انتظارات و خواسته های مشتریان بی تفاوت باشند.
چرا كه در عصر حاضر، نخستین اصل در دنیای كسب و كار، خلق ارزشهای مشتری پسند بوده و این امر تنها از طریق فرایندهای كارا و اثربخش سازمانی و مطابق باآن ارزشها ایجاد می گردد.
بنـابراین، بی دلیل نخواهد بود اگر تنها منبع بازگشت سرمایه را مشتریان قلمداد كنیم.
مشتری ضامن بقای سازمان بوده و لذا اگ

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود منابع انسانی با كیفیت ؛ كلید طلایی رقابت 16 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود منابع انسانی با كیفیت ؛ كلید طلایی رقابت 16 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود منابع انسانی با كیفیت كلید طلایی رقابت 16 ص;تحقیق منابع انسانی با كیفیت كلید طلایی رقابت 16 ص;مقاله منابع انسانی با كیفیت كلید طلایی رقابت 16 ص;منابع انسانی با كیفیت كلید طلایی رقابت 16 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *