دانلود موقعیتی برای انجام طرح درجه صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده 20 ص 32 صفحه + zip

دانلود موقعیتی برای انجام طرح درجة صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده 20 ص تحقیق موقعیتی برای انجام طرح درجة صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده 20 ص مقاله موقعیتی برای انجام طرح درجة صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده 20 ص موقعیتی برای انجام طرح درجة صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده 20 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 32

حجم فایل: 14 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 32 صفحه

موقعیتی برای انجام طرح درجة صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده نویسنده : دی نافری من (Dana w.
freeman) اخیراً ، درجات صلاحیت مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است .
بسیاری از سازمان ها و فروشنده های مركزی مدیریت نرم افزاری بشری از درجات صلاحیت صحبت می كنند و ؛ هر چند تعداد انگشت شماری از كمپانی ها توانسته اند پیش قدمی در شایستگی را در سطح یك شركت ، با موقعیت انجام دهند .
یكی از شایع‌ترین مشكلات در این امر ، نبود تعریفی مشخص از برنامه و هیأت اجرایی به منظور تحولی در ابعاد وسیع می باشد .
همانند تمامی تحولات ابتكاری در ابعاد وسیع، ‌تعیین یك درجة شایستگی موفق در قدم اول نیازمند طراحی و پشتیبانی از طرح مورد نظر در یك بازة زمانی مشخص می باشد .
درجات صلاحیتی كه تعیین كنندة شاخص‌ترین تغییرات هستند به طور اصولی در حیطة متغیری از تحصیلات مركزی انسانی و مراحل مدیریتی اجرا می شوند .
اجرای طرح درجات شایستگی به طور صحیح ، یك وسیلة فوق العاده برای برقراری ارتباط با انتظارات اجرایی در آینده ، فراهم می كند ، كه استانداردهای معمول را بدین وسیله ترویج كرده و مراحل موردنظر را كامل می كند .
عنوان طرح درجات شایستگی اغلب منجر به تحریك برای آغاز بحثی در باب اینكه دقیقاً یك درجة شایستگی چگونه باید تعریف ، اندازه گیری ، كمیت سنجی و نگهداری شود .
این بحث خارج از توان این مقاله است .
ما اینگونه می پذیریم كه هر سازمانی یك طرح مختص به خود شامل ویژگی هایی همانند مهارتها ، توانایی ها ، دانش ، طرز فكرها و رفتارها را ارائه می دهد تا با موفقیت بتواند طرح كاری مختص به امروز و آینده را اجرا كند .
این مقاله در جستجوی موقعیت های انجام یك نمونه از طرح شایستگی با استفاده از انواع مختلفی از مشتقات «eHR» می باشد كه سیستم مركزی مدیریت نسل آینده را می سازد .
فرض می كنیم كه شما مجری ارشد HR در تشكیلاتی فرضی متشكل از 500 سازمان می باشید .
تصور كنید كه سازمان شما میزان قابل توجهی زمان و هزینه بابت كار با یك مدیریت در سطوح بالا برای ایجاد طراحی جدید از صلاحیت ، صرف كرده است.
به نظر می رسد كه تیم مدیریت اجرایی و CEO به خوبی در مسیر قرار گرفته اند و در حال پشتیبانی از یك طرح ابتكاری تعیین صلاحیت برای حمایت از دیدگاه و استراتژی (راهبرد) سازمان می باشند .
به عنوان مجری ارشد HR ، شما موظف به تحویل یك پشتیبانی ادامه دار متشكل از مهارت می باشید كه دربرگیرندة طرح صلاحیت موردنیاز برای اجرای نقشة كاری موردنظر سازمان می باشد .
شما ، همچنین مسدول ساختن فرهنگ می باشید كه قادر به ارزیابی و اجر نهادن به اجراها و نتایج حاصل از آن باشد .
یك هدف كلیدی این است كه الگوی جدید طرح صلاحیت را پیوسته در میان تحصیلات مركزی انسان امروز و آینده و پروژه های مدیریتی ، انجام دهیم .
به عنوان بخشی از طرح صلاحیت ، شاخه ای از CEO شما بدین منظور اختصاص دارد كه نمونة طرح جدید صلاحیت به طور پیوسته در تمام عوامل اجرایی مربوط به مدیریت مركزی انجام شود و باید از طریق شما انجام این كار ضمانت شود .
در Utopia ، مدیر HRIS قبلاً سیستم مدیریت مركزی جدیدی را كه به سرعت و به آسانی اجرای طرح جدید صلاحیت را پشتیبانی می كند ، ارزیابی

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود موقعیتی برای انجام طرح درجه صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده 20 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود موقعیتی برای انجام طرح درجه صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده 20 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود موقعیتی برای انجام طرح درجة صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده 20 ص;تحقیق موقعیتی برای انجام طرح درجة صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده 20 ص;مقاله موقعیتی برای انجام طرح درجة صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده 20 ص;موقعیتی برای انجام طرح درجة صلاحیت در سیستم مدیریت مركزی نسل آینده 20 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *