دانلود پاورپوینت سازمان های قرن 21 9 اسلاید pps 9 صفحه + zip

دانلود سازمان های قرن 21 9 اسلایدpps تحقیق سازمان های قرن 21 9 اسلایدpps مقاله سازمان های قرن 21 9 اسلایدpps سازمان های قرن 21 9 اسلایدpps

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 9

حجم فایل: 194 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

قسمتی از محتوی ورد

تعداد اسلاید : 9 صفحه

www.
feslamieh.
blogfa.
com 1 سازمانهای قرن 21 فاطمه اسلامیه دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی www.
feslamieh.
blogfa.
com 2 سازمانهای شبدری Shamrock Organizations برگ اول: هسته حرفهاى و متخصص افرادی باصلاحیت، حرفهاى و با تخصص هاى بالا در زمینه فنى و دانش مدیریت هستند.
این گروه با در اختیار داشتن اطلاعات حساس و دانش خاصى كه سازمان را از رقباى آن متمایز مىسازد، برای سازمان ضروری اندو ركن اصلى سازمان مىباشند.
برگ دوم: مقاطعهكاران و پیمانكاران شرکتهایی هستندكه با سازمان قرارداد می بنـدند و در ازای دریافت حق الزحمه بسیاری از کارها وخدماتسازمانراانجام می دهند.
برگ سوم: نیروی كار انعطاف پذیر شامل نیروهاىقراردادى، پارهوقتها، نیمه وقتها، كارگران موقتى و فصلى و همه كسانى كه به صورت پروژهاى براى سازمان كار مىكنند،هستند كه در دورانهـای اوج كار برای رفع نیاز سازماناستفاده می شوند.
www.
feslamieh.
blogfa.
com 3 سازمانهای یادگیرنده Learning Organizations سازمان یادگیرنده سازمانی است که در آن افراد دائما تواناییهای خود را برای خلق نتایجی که مد نظرشان است توسعه می دهند، جایی است که افکار و ایده های جدید پرورش داده می شود، اندیشه های جمعی و گروهی ترویج می شوند و افراد پیوسته چگونه آموختن را به اتفاق هم می آموزند.
به اعتقاد « سنگه » تحقق سازمان یادگیرنده مشروط به تحقق همزمان 5 اصل مهارتهای فردی، مدلهای ذهنی، آرمان مشترک، یادگیری تیمی و تفکر سیستمی می باشد.
www.
feslamieh.
blogfa.
com 4 ابداع کننده عبارت « سازمان بدون مرز »: « جک ولش » رئیس هیات مدیره جنرال الکتریک بود که قصد حذف كردن مرزهای عمودی و افقی و همچنین سدهای بیرونی بین شركت، مشتریها و عرضه كنندگان را با GE داشت.
در « سازمان بدون مرز » هیچ یك از مرزهای افقی، عمودی، خارجی و جغرافیایی، محدود و محصور نمی شود.
« سازمان بدون مرز » تلاش می کند تا : زنجیره فرماندهی را از بین ببرد، حوزه یا قلمرو کنترل از میان برداشته می شود و تیمهایی که دارای استقلال و اختیار عمل هستند، جایگزین دوایر می شوند.
در « سازمان بدون مرز » مدیریت با برداشتن مرزهای عمودی سلسله اختیارات را در سطح افقی گسترش می دهد.
سازمانهای بدون مرز Boundaryless Organizations www.
feslamieh.
blogfa.
com 5 یک سازمان مركزی كوچك كه بر اساس قرار دادهایی برای تولید، توزیع، بازار یابی و سایر وظایف حیاتی به سایر شركتها متكی است.
سازمان شبكه ای به معنی ساده، شبكه ای از سازمانهاست كه دارای مرزهای منعطف، استقلال كاری بالاو برنامه ریزی استراتژیك بوده و در آنها چندین هدف مورد توجه است.
در سازمان شبكه ای، قدرت رقابتی افزایش می یابد و خاصیت هم افزایی سبب می شود كه در مجموعه سازمانها نسبت به بهره برداری از فرصتهای موجود، توانمندی بیشتری بوجود آید.
سازمانهای شبکه ای Network Organization www.
feslamieh.
blogfa.
com 6 سازمانهایی هستند كه در آن گروهی از افراد با هم كار میكنند تا مشكلات كسب و كاری را برطرف كرده یا یك فرایند جدیدی را تعریف و تدوین كنند و بعد از ای

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود پاورپوینت سازمان های قرن 21 9 اسلاید pps ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود پاورپوینت سازمان های قرن 21 9 اسلاید pps – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود سازمان های قرن 21 9 اسلایدpps;تحقیق سازمان های قرن 21 9 اسلایدpps;مقاله سازمان های قرن 21 9 اسلایدpps;سازمان های قرن 21 9 اسلایدpps

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *