دانلود چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم 20 ص 20 صفحه + zip

دانلود چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم 20 ص تحقیق چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم 20 ص مقاله چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم 20 ص چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم 20 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 20

حجم فایل: 16 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 20 صفحه

چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم؟
چكیده این مقاله به موضوع رهبری و مدیریت تغییر می‌پردازد و روش‌ها و استراتژی‌های برخورد با تغییر را شرح می‌دهد.
رهبری تغییر، استراتژی‌های رهبری تغییر شامل رهبری تغییر از طریق قدرت، رهبری تغییر از طریق استدلال و رهبری تغییر از طریق بازآموزی، فرایند تغییر، نقش‌های درگیر در فرایند تغییر، معیارهای اجرای تغییر و روش برخورد با مقاومت در برابر تغییر مباحث این مقاله را تشكیل می‌دهند.
منبع : Gatto R.
P.
2000.
The smart manager’s F.
A.
Q.
guide: a survival handbook for today’s workplace.
San Francisco: Jossey-Bass.
كلیدواژه : تغییر؛ مدیریت تغییر؛ رهبری تغییر؛ مقاومت در برابر تغییر 1- رهبری تغییر چیست؟
رهبری تغییر مدلی است كه با استفاده از تركیبی از سبك‌های رهبری سعی در آماده نگاه داشتن كاركنان و سازمان برای یادگیری و رشد مستمر دارد.
این سبك تا حد زیادی متفاوت از مدل رهبری سنتی است كه معطوف به كنترل كاركنان از طریق مدیران است.
رهبران تغییر كسانی هستند كه به آینده فكر می‌كنند، مقصد را می‌شناسند، اعتماد به نفس برای ایجاد تغییر در خودشان دارند و هم‌چنین برای كمك یا هدایت دیگران در ایجاد تغییر صبر و بردباری به خرج می‌دهند.
ما نمی‌توانیم تغییرات را كنترل كنیم اما می‌توانیم خود را برای آن آماده كنیم.
یك مدیر كارآمد در شرایط متفاوت از سبك‌ها و مهارتهای متفاوتی استفاده می‌كند.
وقتی سرعت تغییر افزایش می‌یابد و بیشتر بر سازمان تأثیر می‌گذارد،مهارتهای مورد نیاز برای هدایت سازمان در جریان تغییر به صورت فزاینده‌ای مهم می‌شوند.
رهبران تغییر نیازمند شناسایی نقاط مناسب و موارد اشتباه سازمان خود و دیگر سازمانها هستند.
مدیران با كسب دانش مانند آگاهی از نظریه‌های حوزه كسب و كار خود، یادگیری استفاده از فناوری‌های نو، توانمند‌سازی خود در تطبیق و اقتباس مهارتها و استراتژی‌ها و پذیرا بودن تفكر خلاق می‌توانند به رهبران تغییر تبدیل شوند.
رهبران تغییر از توانایی‌های خود و افراد پیرامون خود به خوبی استفاده می‌كنند.
آنها باید درباره كارگران فنی (آنهایی كه دانش مشخصی دارند) و كارگران دانش (آنهایی كه دانش عمومی دارند) اطلاعات مناسبی داشته باشند.
رهبران تغییر وقتی هنوز در سطح سنتی موفقیت‌های سازمانی قرار دارند برای تغییر آماده می‌شوند.
آنها ثبات سازمانی و حس تداوم را ایجاد می‌كنند (بجای ایجاد تغییر به خاطر خود تغییر)، اما در عین حال آماده هستند كه از طریق دانش مورد نیاز، تغییر و نوآوری ضروری را ایجاد كنند.
رهبران تغییر درمی‌‌‌‌یابند كه كاركنان باید از موارد زیر اطلاع داشته باشند: مقصد آنها كجاست كسب و كار آنها چیست با چه كسانی كار خواهند كرد چه چیزی در راه است از آنها چه انتظاری می‌رود ارزشها كدامند تغییر در رویه‌ها و فرایندها چه مواردی خواهد بود چگونه این تغییرات اندازه‌گیری خواهد شد عملكرد آنها چگونه اندازه‌گیری خواهد شد چگونهرهبران، تغییر را مدل كرده و می‌پذیرند دو اصل اساسی برای ایجاد تغییر سازمانی وجود دارد: پیوستگی و تغییر.
اگر چه این دو متضاد به نظر می‌رسند اما در واقعیت می‌توانند م

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم 20 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم 20 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم 20 ص;تحقیق چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم 20 ص;مقاله چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم 20 ص;چگونه تغییر سازمانی را رهبری و مدیریت كنیم 20 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *