دانلود کتاب دکوراسیون 87 ص 77 صفحه + zip

دانلود کتاب دکوراسیون 87 ص تحقیق کتاب دکوراسیون 87 ص مقاله کتاب دکوراسیون 87 ص کتاب دکوراسیون 87 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 77

حجم فایل: 918 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 77 صفحه

فهرست مطالب دکور: فضایى به ظاهر بزرگ ریزه كارى هاى دكوراسیون 10 ایده برای دكوراسیون داخلی منزل عجله نكنید اول برنامه ریزى سپس خرید چگونه خانه خود را تمیز كنیم ایده هاى بزرگ براى فضاهاى كوچك دکور: دفتر كار خانگى ایده اى متفاوت براى اتاق نشیمن دكوراسیونى با طرح هاى مدرن تغییر دكوراسیون با كمترین هزینه رنگ در اتاق كودكان نگاهی به چگونگی چیدمان اتاق جوانان تزئین اتاق کودک چطور اتاق خواب كودك را بچینیم؟
طرح زندگی: آشپزخانه هاى رنگین دكوراسیون در اتاق انتظار اتاق مناسب دانشآموز مشكل آپارتمان هاى فسقلى چه پوششى براى كف خانه مناسبتر است دکوراسیون : كدام ابزار بهتر است چطور كمد اتاق مان را ساماندهی كنیم؟
دكور خانه: شمعدانی آویز تزئینات میوه اى روى پارچه لباس هاى فرزندتان را به درخت سیب بیاویزید پرده هاى قاب دار كوسن با طرح قلب نكته هاى مفید درباره پرده تزئینات رنگین با روبان طراحى دكوراسیون بر مبناى پارچه هاى طرح دار .
كوسن با چاپ دستی نقش كشو در استفاده بهینه از فضا گلدان هایى با نماى متفاوت كفپوش پارچه اى .
قاب آینه اى كهنه نما صندلى ها را نونوار كنیم روكش هاى تزئینى براى پشتى و دسته هاى مبل دیوارهاى راه راه دیوارها را فراموش نكنید دو تكنیك بر روى یك قاب خانه اى پر از نور طبیعى چوب لباسى جیب دار جایى براى خرد و ریزها جاكفشى بدوزیم تزئین هاى ساده و سریع براى كلاهك آباژور به رادیاتور هاى قدیمى نماى مدرن ببخشید آینه و نقش آن در دكوراسیون آموزش نظم با روش هاى متفاوت چطور نورپردازی خوب در خانه داشته باشیم؟
دکور: فضایى به ظاهر بزرگ هنگامى كه فضایى از وسعت كمى برخوردار بوده و صرفنظر از كارایى، به لحاظ ظاهرى نیز كوچك و دلگیر به نظر مىرسد، بهكارگیرى راهكارى بسیار ساده و كاربردى دكوراسیونى آنقدر مىتواند تاثیرگذار و مفید فایده باشد، گویى كه دیوارها به عقب رانده شده و فضا به طور واقعى بزرگتر شده است.
پیشنهادات ارائه شده در ذیل از آن جملهاند: ••• • رنگ انتخاب رنگى مناسب براى فضاى مذكور از جمله مهمترین اقدامات براى وسیعتر كردن آن به لحاظ ظاهرى است.
این موضوع تنها به انتخاب رنگى براى دیوارها و سقف محدود نمىشود بلكه كفپوش انتخابى و همچنین رنگ لوازم دكوراسیونى و كاربردى موجود و یا مورد نظر براى فضا نیز از اهمیت بسزایى برخوردارند زیرا در یك محیط، درست است كه دیوارها بیشترین و بزرگترین سطوح را تشكیل مىدهند ولى بخش زیادى از آنها با قرارگیرى لوازم در مقابلشان و همچنین نصب دیواركوبها و تابلوها پوشیده شده و در واقع این وظیفه به عناصر دكوراسیونى یادشده منتقل مىشود.
بنابراین براى پوشش دیوارها و سقف فضایى كوچك از یك رنگ روشن و یا لااقل از تنالیتههاى مختلف همان رنگ بهره گیرید.
بهكارگیرى رنگهاى تیره و بهخصوص گرم، دیوارها را نزدیكتر به نظر مىرساند.
این موضوع در مورد پوشش كف نیز به همان میزان حائز اهمیت است.
هرچه كفپوش انتخابى شما تیرهتر باشد، وسعت كف محیط كوچكتر به نظر مىآید برعكس كفپوشهاى روشن و بهخصوص صیقلى مانند سنگ و سرامیك كه بازتابى از نور را نیز به همراه دارند، سبب بزرگتر جلوه دادن كف محیط مىشوند.
• طرح علاوه بر رنگ، طرح نیز در این جریان، نقش مهمى را عهدهدار است.
این موض

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود کتاب دکوراسیون 87 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود کتاب دکوراسیون 87 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود کتاب دکوراسیون 87 ص;تحقیق کتاب دکوراسیون 87 ص;مقاله کتاب دکوراسیون 87 ص;کتاب دکوراسیون 87 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *