دانلود گزارش كار آزمایشگاه – مکانیک خاک – تعیین حدود آتربرگ(LL PL) 4 ص 5 صفحه + zip

دانلود گزارش كار آزمایشگاه مکانیک خاک تعیین حدود آتربرگ(LLPL) 4 ص تحقیق گزارش كار آزمایشگاه مکانیک خاک تعیین حدود آتربرگ(LLPL) 4 ص مقاله گزارش كار آزمایشگاه مکانیک خاک تعیین حدود آتربرگ(LLPL) 4 ص گزارش كار آزمایشگاه مکانیک خاک تعیین حدود آتربرگ(LLPL) 4 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 5

حجم فایل: 61 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 5 صفحه

گزارش كار آزمایشگاه مكانیك خاك استاد مربوطه : آقای مهندس فرامرز عنوان آزمایش : تعیین حدود آتربرگ(LL PL) اسامی گروه : کیانوش صادقی حمید باغیشنی علی ضمیری منصوریان هدف از انجام آزمایش : مشخص نمودن دو پارمتر حد روانی و حد خمیری وسایل مورد نیاز : دستگاه کاساگرانده:این دستگاه دارای یک کاسه ویک دستگیره می باشد و با هر دور چرخش دستگیره کاسه به میزان مشخص بالا رفته و بعد سقوط می نماید.
این دستگاه دارای وسیله ای به نام شیار زن می باشد که بر نمونه مربوطه شیار ایجاد می نماید.
ترازو:از این ترازو برای وزن نمودن ظروف و نمونه های مرطوب و خشک دراین آزمایش مورد استفاده قرار می گیرد.
اون:که از این دستگاه برای حرارت دادن نمونه مرطوب و خشک کردن ان استفاده می شود.
شرح آزمایش: در تعین حد روانی به وسیله دستگاه کاساگرانده حد روانی در صد رطوبتی است که شیار ایجاد شده بر روی نمونه مرطوب با 25 ضربه بسته شود.
از انجاییکه به دست اوردن این درصد رطوبت به اسانی امکان پذیر نیست ما ازمایش را در چهار مرحله انجام داده و نمودار خطی ان را پردازش می نماییم و با استفاده از ان به درصد رطوبت مربوطه خواهیم رسید.
نکته مهم دیگر در این ازمایش این است که شیار باید در بازه بین 15 تا 35 ضربه بسته شود.
پس بدین منظور ما رطوبت را در هر مرحله به گونه ای در نظر می گیریم که تعداد ضرباتی که باعث بسته شدن شیار می شود بین چهار بازه زیر باشد: 15 تا 20 20 تا 25 25 تا 30 30 تا 35 برای انجام آزمایش در ابتدا وزن ظروف خالی را به وسیله ترازو اندازه گیری می نماییم و ان را M1 قرار می دهیم.
سپس در هر مرحله نمونه جاک مرطوب را دردستگاه کاساگرانده قرار داده و تا بسته شدن شیار تعداد ضربات را شمارش می نماییم .
سپس مقداری از نمونه را برداشته ودر ظرف مربوطه قرار داده و وزن ظرف و نمونه را به وسیله ترازو اندازه گیری می نماییم و ان را M2 قرار می دهیم .
بعد از این مرحله از آزمایش باید ظرف ها را به مدت 24 ساعت برای خشک شدن در دستگاه اون قرار دهیم و بعد از24 ساعت از دستگاه خارج نموده و وزن ظرف و نمونه خشک شده به وسیله ترازو اندازه گیری شود که ان را M3 قرار می دهیم.
با توجه به فرمولهای زیر می توان مقدار W را به دست اورد: MW=M2-M1 M5=M3-M1 W=(MW-M5)*100 که MW وزن اب و M5 وزن خاک خشک می باشد.
اعداد به دست امده را در جدول اکسل مربوطه قرار می دهیم.
درمرحله بعد برای بدست اوردن حد خمیری (PL) باید فیتیله ای با دست به قطر 3 میلیمتر درست نماییم تا شروع به ترک خوردن نمایید در این صورت در صد رطوبت موجود میزان حد خمیری است.
در این حالت نیز همانند مراحل ذکر شده در فوق می توان میزان در صد رطوبت را به دست اورد.
.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود گزارش كار آزمایشگاه – مکانیک خاک – تعیین حدود آتربرگ(LL PL) 4 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود گزارش كار آزمایشگاه – مکانیک خاک – تعیین حدود آتربرگ(LL PL) 4 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود گزارش كار آزمایشگاه مکانیک خاک تعیین حدود آتربرگ(LLPL) 4 ص;تحقیق گزارش كار آزمایشگاه مکانیک خاک تعیین حدود آتربرگ(LLPL) 4 ص;مقاله گزارش كار آزمایشگاه مکانیک خاک تعیین حدود آتربرگ(LLPL) 4 ص;گزارش كار آزمایشگاه مکانیک خاک تعیین حدود آتربرگ(LLPL) 4 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *