دستیابی داده در ASP.NET 2.0 395 صفحه + doc

دستیابی به داده از جمله عملیات مهم در زمان پیاده سازی هر نوع برنامه كامپیوتری است و برنامه های وب نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند امروزه صفحات وبی كه در ارتباط با داده بوده و حاوی اطلاعاتی می باشند كه

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 395

حجم فایل: 857 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

دستیابی داده در ASP.NET 2.0

دستیابی به داده از جمله عملیات مهم در زمان پیاده سازی هر نوع برنامه كامپیوتری است و برنامه های وب نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند . امروزه صفحات وبی كه در ارتباط با داده بوده و حاوی اطلاعاتی می باشند كه از بانك های اطلاعاتی بازیابی و نمایش داده می شود به یكی از اركان اصلی هر نوع برنامه تجاری تبدیل شده است .

پیاده كنندگان برنامه های كامپیوتری خصوصا” برنامه های وب همواره برای پیاده سازی برنامه هائی كه در ارتباط با داده می باشند با چالش های خاص خود مواجه بوده و آرزو می نمایند كه بتوانند با صرف كمترین زمان و نوشتن حداقل كد لازم به اهداف خود نائل گردند . با ارائه ASP.NET 2.0 ، زمینه تحقق خواسته فوق برای ‌پیاده كنندگان برنامه های وب فراهم می گردد . چراكه در این نسخه از ASP.NET علاوه بر ارائه بیش از پنجاه كنترل جدید ،‌ امكانات متعددی به منظور بهبود و تسهیل عملیات در ارتباط با داده ارائه شده است .
پیاده كنندگان برنامه های وب كه از ASP كلاسیك و یا ASP.NET 1.1 برای طراحی و پیاده سازی برنامه های خود استفاده می نمایند ، می بایست پس از نوشتن كد لازم به منظور دستیابی و بازیابی داده از منابع ذخیره سازی ، یك قالب و یا فرمت مناسب جهت نمایش اطلاعات در مرورگر را نیز ایجاد نمایند .

با این كه ویژوال استودیو دارای برنامه های كمكی خاصی ( ویزارد ) در این رابطه می باشد ، ولی استفاده از ویژگی های پیشرفته ای نظیر Paging و مرتب سازی داده ها ،‌ همچنان مستلزم همگرائی بین كدهای نوشته شده در لایه back-end و اطلاعات مورد نظر جهت نمایش در لایه front-end است . در اغلب موارد نگهداری و یكسان سازی كدهای فوق نیز مشكل می باشد خصوصا” در مواردی كه بانك اطلاعاتی تغییر می یابد و یا می بایست اطلاعات اضافه ای را بر روی یك صفحه خاص نمایش دهیم . علاوه بر موارد فوق ، استفاده از فایل های XML به عنوان منابع ذخیره سازی داده نیز ‌مستلزم نوشتن خطوط زیادی است تا بتوان یك همگرائی خاص بین منبع داده و منطق دستیابی داده را ایجاد نمود .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دستیابی داده در ASP.NET 2.0 ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دستیابی داده در ASP.NET 2.0 – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله دستیابی داده در ASPNET 20;خرید مقاله دستیابی داده در ASPNET 20;دانلود و خرید مقاله دستیابی داده در ASPNET 20;خرید و دانلود مقاله دستیابی داده در ASPNET 20;دانلود رایگان مقاله دستیابی داده در ASPNET 20;دانلود رایگان تحقیق دستیابی داده در ASPNET 20;دانلود رایگان پژوهش دستیابی داده در ASPNET 20

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *