دوربین نقشه برداری 14 صفحه + doc

وتال استیشن تریمبل سری 5600 DR موتوردار با قابلیت اندازه گیری بدون منشور با كار آیی عالی قابل ارتقاء به سیستم های اتوماتیك و روبوتیك

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 14

حجم فایل: 154 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

توتال استیشن تریمبل سری 5600 DR
موتوردار با قابلیت اندازه گیری بدون منشور با كار آیی عالی قابل ارتقاء به سیستم های اتوماتیك و روبوتیك
دارای طولیاب های لیزری در دو مدل :
طولیاب DR استاندارد :
با استفاده از این طولیاب اندازه گیری بدون منشور را در سطحی كه با بازتابش 90% تا مسافت 120 متر می توان انجام داد .و در سطحی با بازتابش 18% تا مسافت 80 متر طولیابی مهیا است . طولیاب +DR200 :
با استفاده از قابلیت برد بلند این طولیاب در توتال استیشن های سری 5600 در سطوحی كه با قابلیت بازتاب نور 90% برداشت بدون منشور تا مسافت 600 متری ممكن است . در این نوع طولیاب با استفاده از یك منشور می توان تا مسافت 5500 متر با دقت (3ppm+3mm)+ـ را برداشت كرد. با استفاده از سیستم های موتوردار اتوماتیك و روبوتیك توتال استیشن های سری 5600 تریمبل كارآیی خود را از 50 تا 80 درصد افزایش دهید.
نقشه برداری یكپارچه :
در عمل موقعیتهایی پیش می آید كه نقشه برداری توسطGPS و یا توتال استیشن تنها راه حل كارآ و ممكن است . سیستم نقشه برداری یكپارچه تریمبل با استفاده از كنترلر هایی كه توانایی كار با هر نوع وسیله را دارند امكان كار در هر نوع سیستم كاری (GPS‌ و توتال استیشن ) را برای شما فراهم می نمایند .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دوربین نقشه برداری ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دوربین نقشه برداری – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
نقشه برداری یكپارچه;مزایا و نكات فنی مهم دوربین نقشه برداری;زمان طولیابی دوربین نقشه برداری;توتال استیشن الكترونیكی تریمبل مدل TS415;توتال استیشن موتوریزه اتوماتیك

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *